Chanel 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Chanel 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Chanel 2018-19 Sonbahar – Kış Desenli Elbise ve Manto Modelleri
Sonbahar yapraklarının serili olduğu bir podyumda koleksiyonunu tanıtan Chanel, 2018/19 Sonbahar – Kış sezonuna özlemle bakmamızı sağladı. Çok daha pratik ve çok daha giyilebilir tasarımlarla karşımıza çıkan dünya markası, ayak bileğine inen paltoları, tüvit elbiseleri ve örgüleriyle dikkatleri üzerine topladı

Karl Lagerfeld’in dokunuşlarıyla mevsimin bütün renklerini giyinen Chanel, pırıltıları ve el işçiliğiyle her zamanki büyüleyici etkiyi yakalamayı başardı. Bu görünümlerde bizlerin dikkatini çekense, gerçekten günlük hayatta ‘şıklıkla’ kullanılabilecek kombinasyonların olmasıydı.

Chanel 2018-19 Sonbahar – Kış Pantolon Etek Modelleri

Gelenekselden Moderne Kusursuz Görünümdeki Etek Modelleri

Yüksek belli kloş eteklerin bilekte biten modelleri gerçekten kusursuz bir silüetin habericisi oldu. Etnik, geleneksel ve modern baskıların dinamizm kattığı bu etekler, kimi zaman altın ışıltılarıyla karşımıza çıktı. Bununla beraber gerçekten iyi ipuçları yakalayabileceğiniz look’lar Chanel’in podyumundaydı. Kloş desenli etekler aynı desene sahip ceketlerle, benzer desene sahip bluzlarla birliktelik kurdu. Yakadaki fiyonk ya da fular detayları, şal ve atkı kombinasyonları, ikonik eldivenler ve çoraplar, ışıltılı bot ve çizmeler… Chanel, yeni sezonda tesettürlü kadına gerçekten ilham veriyor.

Chanel 2018-19 Sonbahar – Kış Pantolon Etek Modelleri

Işıltısı Yüksek Pantolon – Etek Görünümleri

Chanel, 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonunu kurumuş yapraklar üzerinde sunarken, tesettürlü kadınları heyecanlandıracak görünümlere imza attı. Işıltıyla dolu pantolon – etekler de bunlardan biri oldu. Yüksek belleri, düşük ağları ve genişleyen kalıplarıyla hem şık hem konforlu tasarımlar, kısacık tüvit ceketler, fırfırlı şık bluzlarla muhteşem bir kombinle karşımıza çıktı.

Chanel 2018-19 Sonbahar – Kış Desenli Kadife Elbise Modelleri

Kadife Elbiselerin Yükselen Gücü

2018/19 Sonbahar – Kış sezonunun serin günlerinde Chanel, geçmişten kopup gelen kadife elbiseleri trendler listesine yerleştirdi. Bir tarafı bohem, bir tarafı retro bu tasarımlar aslında çok da yabancı olmadığımız görünümler. Bel vurguları, kabarık etek ve kollarıyla yıllar öncesinden esintiler getiren bu parçalar, çiçek ve yaprak motifleriyle mevsime olan tutkuyu artırıyor.

Chanel 2018-19 Sonbahar – Kış Uzun Triko Elbise Modelleri

Heyecan Uyandıran Maksi Boy Triko Elbiseler

Dünya markalarının gün geçtikçe muhafazkarlaşan tarafı, tesettürlü kadınları heyecanlandırıyor. Chanel’in yeni sezon görünümlerinde olduğu gibi, maksi boy elbiseler göz dolduruyor. Soğuk kış günlerinde iç ısıtacak triko elbise tasarımları, yumuşacık dokularıyla kendine çekmeyi başarıyor. Yeşilden kırmızıya, sezonun en popüler renkleriyle yerini alan triko elbiseler, Chanel dokunuşuyla bir başka havaya bürünüyor.

Chanel 2018-19 Sonbahar – Kış Tüvit Takım

Mesai Saati Havasında Tüvit Takımlar

Chanel’in her koleksiyonunda tüvit parçaları görmeye alışkınız. Hatta bu kumaşlar markayla o kadar özdeşleşti ki Chanel ceket, Chanel takım denince benzer silüetler akıllara geliyor. Yeni sezonda tüvit parçalarını mesai havasına da uyarlayan marka, siyah bir gizemden yana. Ekose baskılı etek – ceket takımlarından, pırıltılı pantolon – ceketlere kadar, klasik olmak isteyeceğiniz her ana trend ve şık dokunuşlar katıyor.

Chanel 201819 Sonbahar – Kış

Maksi Boy Paltolar Kışı Isıtıyor

Chanel 2018/19 Sonbahar – Kış koleksiyonunda belki de en dikkat çeken görünüm, yerlere kadar uzanan paltolardı. Brokar desenler, yün dokular, fırfırlı etekler, ışıltılı üç boyutlu yapraklar ve daha birçok trend dokunuşlarla tasarlanan dış giyim parçaları kışı özlemle bekletti. Genel olarak A kesim ya da düz silüetlerle karşımıza çıkan tasarımlar, zaman zaman retro geniş omuzlarıyla bakışları üzerine çekti. Maksi boy paltoların yanı sıra kısa ceketleriyle de sevilen Chanel, ceket üstüne ceket trendini görünümlerine uyarlamayı da ihmal etmedi.

Chanel 2018-19 Sonbahar – Kış Manto ve Ceket Modelleri

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir