Chanel 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Chanel 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Chanel her koleksiyon tanıtımı ile moda severleri heyecanlandırıyor. 2014-2015 sonbahar kış koleksiyon sunumunu, bir süpermarket içinde gerçekleştiren Chanel, renklerin ve dekorun uyumu ile farklılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Yaz mevsiminin bittiği şu günlerde, kış koleksiyonlarında neler var diye merak edenler için, dünya markalarının sonbahar kış koleksiyonlarını tüm detaylarıyla sizlerle paylaşacağız.

Chanel Deri Pardesü Modelleri

Geçen kış trendler arasında egemenliğini sürdüren tüvit ve metalik parlaklık, Chanel 2014 sonbahar kış koleksiyonunda öne çıkan ilk detaylar arasında. Deriyi seviyorum her sezon giyerim diyenler için müjde. Bu kış tüm koleksiyonlarda deri hakimiyetindeki modelleri, fazlasıyla göreceğiz. Oversize omuzlar, rahatlığı ve şık duruşu seven kadınlar için Chanel sonbahar kış koleksiyonunda fazlasıyla var.

Chanel Renkli Manto Modelleri

Renklerin enerjisini seven Chanel, bu renkleri kış kabanlarının astarlarında ve bazı modellerinin dış renginde kullanmış. Canlı renklerden özellikle orange ve fıstık yeşili bu kış en çok göreceğimiz tonlar arasında yer alıyor. Modellerdeki kumaşın kendisinden oluşan kalın kemer detayı, bel detayını seven kadınların beğeneceği tarzda.

Chanel Siyah Beyaz Kaban Modelleri

Klasik şıklığı spor bir stille birleştirmeyi sevenler için Chanel, tüm koleksiyonunun hemen hemen hepsinde spor ayakkabılara yer vermiş. Çok üşüyorum ama şıklığımdan da ödün vermek istemiyorum diyen kadınlar için, bu kış hiç kalın kumaşlarla en özel tasarımlara imza atan Chanel, yine adından çok söz ettireceğe benziyor.

İşte Chanel’in 2014 Sonbahar Kış koleksiyonu…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir