Chamay 2016 Abiye Koleksiyonu

Chamay 2016 Abiye Koleksiyonu

Chamay 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Hazır giyim ve houte coutre anlayışını bir arada sunan Chamay, yüksek kaliteye sahip tasarımlarıyla alanının en iyileri arasında. Dünya başkentlerinde sunduğu hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’de satış yapan Chamay, özel günler ve davetlerde giyilebilecek en şık abiyeleri koleksiyonlarında barındırıyor.

Sezonun trend modellerine ve renklerine yer vermesiyle beraber farklı stil anlayışıyla da elegan şıklığın adreslerinden oluyor. Adından söz ettiren tasarımları, ceket -etek, nişanlık ve abiyeleriyle buluşuyor. Her kıyafetin göz kamaştırıcı detaylar bulunduran marka, floral desenleri, payetleri kumaşları, etnik desenli tasarımlarıyla görkemli şekilde takipçilerine sunuyor.

Çağlayan ve Bakırköy’deki mağazalarında koleksiyonlarını sunan markanın ürünlerini bu yazımızda mercek altına alıyoruz.

Chamay 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Davetlere Damgasını Vuran Zarafet

Kendine özgün çirgisiyle benzersiz tasarımlar sunan Chamay, her anınıza uyum sağlayabilecek kıyafetleri koleksiyonunda barındıryor. Davet şıklığının en zarif halini sunan markanın elbise – ceket tasarımları oldukça beğeni topluyor. Sadeliğe ışıltılı ceketlerin eşlik ettiği kombinler, özel davetlere, toplantılara uyum sağlayacak harika tasarımlardan oluyor.

Sezonun birçok tasarımında karşımıza çıkan floral etki, günlük giyimden abiye kıyafetlere hemen hemen her parçada karşımıza çıkıyor. Chamay markasının koleksiyonunda da özellikle üç boyutlu hallerini görebileceğiniz bu trend, birçok markadan farklı çizgide karşımıza çıkıyor. Baharın esintisini hissettiren modeller, karmaşık görünüm vermeden sadelikle beraber işleniyor. Kendi nişanınız için de harika bir alternatif olabilecek tasarımlarla bir rüyaya adım atabilirsiniz.

Chamay 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Göz Kamaştıran Işıltı

Tasarımlarındaki çizgisiyle olduğu kadar sezonun en iyi renk yer veren Chamay’ın koleksiyonunda, gri, lacivert, yeşil, krem, fuşya, tozpembe, dore ve kırmızının tonlarını görebilirsiniz. Chamay, tasarımlarında her zaman zarifliği tercih ediyor. Payetli kumaşlardan tasarladığı abiyeleri dahi şıklığı sunarken asla göz yormuyor. Baskın modellerinde aşırı detaylardan kaçan marka, bu özelliğiyle elegan bir görünüm oluşturuyor. Işıltılı görünümün hâkim olduğu Chamay koleksiyonun özel parçalarını, TV sunucuları, siyasetçiler ve hatta firs ladyde görebilirsiniz.

Chamay 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Özel gün ve davetlerinizde, gecenin kraliçesi olmak için çok uğraşmanıza gerek yok. Chamay’ın muhteşem tesettür abiye modelleri, harika çizgi ve detaylarıyla buluşunca ortaya çıkan görünüm hayranlık uyandırıyor. Etnik çizgilerin modernize edilmiş haliyle karşımıza çıkan abiyeler kaftan görünümünden sıyrılıp özel bir tasarıma bürünüyor. Dorenin ışıltısı, soft pembenin ferahlığı abiye elbiselerde zarif görünüm uyandırırken iç ferahlatan bir his de uyandırıyor. Şıklığın kesimden renklere kadar her alanda karşımıza çıktığı abiyeler, detaylarıyla da öne çıkıyor.

Chamay 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Chamay markası, hazır giyimin yanı sıra houte coutre anlayışıyla da müşterilerine özel bir hizmet sunuyor. En büyük hedefi müşteri memnuniyeti olan marka, kısa sürede harika işler başarmak konusunda da usta. Müşteri kitlesini günden güne arttıran Chamay, kaliteli kumaşlarına el işçiliğiyle değer kazandırıyor. Özenle hazırlanan 2016 tesettür abiye modelleri gözle görülür kalitesi sayesinde şık kadının stilini oluşturuyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *