Cep Yakmayan En Hesaplı 12 Palto Modeli

Cep Yakmayan En Hesaplı 12 Palto Modeli

Kuaybe Gider Manto Modelleri 2016

Her Bütçeye Uygun Kaban Modelleri

Soğukların iyiden iyiye kendini hissettirmesiyle herkesin en çok ihtiyaç duyduğu ürün, kabanlar oluyor. Siz de “Sıcacık bir kaban alsam” diye, düşünüyor olabilirsiniz. Ancak ısınayım derken mağaza mağaza dolaşıp üşümek de pek cazip gelmiyor olabilir.

Artık tüm internet sitelerini dolaşıp en güzel kaban modellerinin, en uygun fiyat seçeneğine sahip olanlarını araştırmak zorunda değilsiniz. Sizler için alisveris.yesiltopuklar.com ‘dan seçtiğimiz her fiyat aralığındaki birbirinden güzel modellere göz atmanız yeterli.

100 – 150 TL Arasındaki Modeller

Vavist Kaban Modelleri 2016

Vazgeçilmez Siyah: Siyah elbise, siyah pantolon, siyah ceket… Tabii ki siyah kaban. Kış dolaplarınızı soğuk havalara hazırlamak istiyorsanız, vazgeçilmezler arasında olan kilit parça siyah kabanları mutlaka edinmelisiniz. Klasik ve zarif duruşlarıyla günlük şıklığa ve ofis şıklığına uyum sağlayacak modeller, güçlü stili de ortaya koyacaktır. Bu stili, baştan aşağı siyah parçalarla tamamlayabileceğiniz gibi bordonun en sıcak haliyle de kullanabilirsiniz.

100 – 150 TL arasındaki kaban modellerinin tamamını incelemek için yeni alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin!

Vavist Kaban Modelleri 2016

Canlı Tonlar: Havalar soğuk siyah kurtarıcı, diye renkli parçalardan da vazgeçmek gerekmiyor. Turuncu ve kahvenin en enerji dolu renklerini sunan Vavist, casual şıklığı stiline yansıtmayı sevenler için zümrüt rengi kabanıyla da iyi bir alternatif olacaktır.

150 – 200 TL Arasındaki Modeller

Tesettür Kaban Modelleri 2016

Sade Detaylar: Dış giyim ürünlerinde sadelik her zaman daha zarif bir stil yansıtıyor. Bu sadeliği farklı detaylarla bir araya getirmek de stili güçlendiriyor. Refka’nın gizli düğmeli, cep detaylı ve kemerli kaban modeli sezonun trend rengi camel ile bir araya gelerek hoş bir duruş sergiliyor. Marka, bordo severleri de unutmuyor.

150 – 200 TL arasındaki kaban modellerinin tamamını incelemek için yeni alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin!

Tesettür Kaban Modelleri 2016

Farklı Dokular: Abacı markasının kaşe kabanları, yumuşacık dokularıyla kışı ısıtacak. Uzun boyuyla da tesettürlü hanımlar için iyi bir ölçü olacak bu kaban, rengiyle de enerji veriyor.
Yaka ve kollardaki kürk detayı, sezondaki birçok dış giyim ürünlerinde karşımıza çıkıyor. Luvice markasının gri kabanındaki bu ayrıntı iddialı görünüme adım atıyor. Koyu renk tonlarıyla ve düğme detayıyla da denge sağlanan model, günlük şıklık için iyi bir stil olacaktır.

250 TL ve Üzeri Modeller

Tesettür Kaban Modelleri 2016

İlle de Kürk Diyenlere: Armine’nin siyah ve camel kaban modelleri, kürk detayıyla iddialı bir duruşa bürünüyor. Özellikle çan model kesimiyle havalı bir stil sunan bu modeller, zarafetle şıklığı bir araya getiriyor.

Tesettür Kaban Modelleri 2016

Siyah ve Beyaz Birlikteliği: Kim demiş kışın beyaz giyilmez! Tabii ki herkesin harcı değildir yağmurda çamurda beyaz kaban giymek. Günlük hayatta kullanılması biraz zor olsa da yağışsız havalarda, farklı ve şık bir stil oluşturmak isteyenler için iyi alternatifler arasına girebilir. Beyaz kabanın deri ve kürkle buluşması özellikle 2016 Kış sezonunda öne çıkan trendler arasında. İpekyol’un da yer verdiği bu trend, markanın kendine özel duruşuyla güçlü ve zarif havaya bürünüyor.

250 TL ve üzeri kaban modellerinin tamamını incelemek için yeni alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret edin!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir