Cep Yakmayacak 10 Harika Tesettür Giyim Modeli

Cep Yakmayacak 10 Harika Tesettür Giyim Modeli

Alvina 2015-16 Ceket Modelleri

Etek-Ceket Modelleri: Alvina Giyim

2015/16 sonbahar kış koleksiyonları moda severlere sunuldu ve hatta yeni sezon indirimleri bile başladı.

Dolaplarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz, ceketler, pardösüler, elbise, etek ve tuniklerin fiyatı yavaş yavaş düşüşe geçti.

MoodBasic 2015-16 Tunik Modelleri

Tunik Modelleri: MoodBasic

Sezon kıyafetlerinin birçoğu pahalı fiyatlarıyla karşımıza çıkarken markaların uyguladığı kampanya ve indirimlerle, birbirinden şık parçaları cep yakmayan fiyatlarıyla elde etmek mümkün hale geldi.

Yeni sezon ürünlerini indirimli alma fırsatını kaçırmak istemeyenler için öneri olabilecek hesaplı parçaları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Şüşütown 2015-16 Panço Modelleri

Panço Modelleri:Şüşütown

Kontes Panço Tasarımları

Kontes panço tasarımlarıyla beğeni toplayan tesettür tasarımcıların Şüşütown’un yeni sezon ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkün.

Genel olarak ortalama fiyatlarla karşımıza çıkan markanın, panço tasarımları da günlük hayatın şık stilini sunuyor.

Soğuk havalardan korurken tarzınızdan da ödün vermek istemiyorsanız markanın panço ve pelerin modellerine göz atmalısınız.

Alvina 2015-16 Elbise Modelleri

Elbise Modelleri: Alvina Giyim

Her Dolapta Bulunması Gereken Elbiseler

Alvina Giyim‘in yeni sezon koleksiyonunda göreceğiniz birbirinden özel parçalar şimdiden indirime girmiş durumda. Sade ve şık görünümü veren elbiseleri ise her anınıza uyum sağlayacak tasarımlar arasına giriyor.

Kullandığınız aksesuarlara ve ayakkabıya göre günlük şıklıktan davet şıklığına kadar her ana uyarlanabilecek bu elbiseler, en hesaplı parçalar arasına giriyor.

Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan ve her dolapta bulunması gereken bu sade-şık elbiseler, güçlü tasarımlarıyla da ilgi odağı oluyor.

Kayra 2015-16 Giy-Çık ve Panço-Şal Modelleri

Giy-Çık/ Panço-Şal Modelleri: Kayra Giyim

Sonbaharın Kurtarıcı Parçaları Panço Şallar

Tesettür giyim de başı çeken markalardan biri olan Kayra Giyim‘de yeni sezon ürünlerinde şimdiden indirim başlatmış durumda.

Baharın serin havalarından kendinizi korurken cebinizi de yakmayacak parçalar arasına giren giy-çık, panço ve pelerinler farklı tasarımlarıyla hem beğeni topluyor hem de markanın indirime giren tasarımları arasında yerini alıyor.

Tuğba Venn 2015-16 Pantolon ve Etek Modelleri

Etek-Pantolont Modelleri: Tuğba Venn Giyim

Modern Etek ve Pantolonlar

Tuğba & Venn‘de yeni sezona indirimle başlayan markalar arasına giriyor. Genel markalar arasında fiyat olarak biraz daha yüksek olsa da indirim sezonunda hesaplı parçaları bulabilmeniz mümkün.

Etek severler için farklı tasarımları barındıran marka, indirimiyle de cep yakmıyor. Bol döküm, neredeyse etek görünümü veren modern pantolonları da uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Mustafa Dikmen 2015-16 Spor Giyim Modelleri

Tesettür Eşofman Modelleri: Mustafa Dikmen Giyim

Spor ve Şık Görünüm

Tesettür giyim tasarımcılarından Mustafa Dikmen’in de yeni sezon koleksiyonunda, sade çizgilerin yanı sıra geometrik desenleri de görebilmeniz mümkün.

Sonbahar ve kış aylarına uyum sağlayacak renk ve kumaşlarıyla, spor-şık stili veren kaplar, uygun fiyatlarıyla da cep yakmayacak parçalar arasına giriyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir