Canlı ve Güzel Bir Cilt için: Gül Suyu

Canlı ve Güzel Bir Cilt için: Gül Suyu

Cilt Bakımı ve Cilt Temizliği

Merhabalar,

İlk buluşma, ilk yazı ve ilk heyecan… Bu üç duyguyu birarada yaşıyorum ama bir okadar da mutlu ve keyifliyim. Çünkü bundan böyle 27 yıllık tecrübelerimi YesilTopuklar.com’da sizlerle paylaşacağım.

Cildinizle ilgili merak ettiğiniz her konuya değinecek ve sizden gelen soruları da dikkate alarak çözümler sunacağım. Bugün ilk yazım olamsına rağmen birkaç küçük öneride bulunmadan geçmek istemiyor, sizlere cilt temizliği ile ilgili önerilerde bulunmak istiyorum. Çünkü en önemli bakım kuralı, temiz ve canlı görünen bir cilttir.

Cilt temizliğine dikkat edin

İşte o gün geldi… Bugün dolabı karıştırıp ne giysem diye saatlerce düşünmeyeceksiniz. Çünkü günler hatta aylar önce başladı hazırlıklar. Stresli, sıkıntılı süreç geçti gitti ve artık işte o beklenen büyük gün geldi. Herşey mükemmel olacak. Sihirli söz “evet” gelin ve damat birlikte yürüyüp birlikte yaşayacakları güne hazır…

Cilt Bakımı ve Cilt Temizliği

Şimdi!

Hazırlık aşamasını anlatmak istiyorum sizlere.

Ev, gelinlik, çeyiz, mobilya, perde vb. saymakla bitmez ki… Herşey çok yoğun ve hareketli geçerken hiç aklınıza gelmedi değil mi? Cildiniz, saçlarınız, elleriniz, kaş ve kirpik gibi kişisel bakımınız… Ama dert değil şimdi size birkaç önem var.

Sadece 5 dk. sabah-akşam aynaya bakın ve bunları uygulayın;

1- Cildinize uygun bir temizleyici ile yüzünüzü temizleyin.
2- Uygun bir tonik ile silin.
3- Daha sonrasında yüz nemlendiricinizi sürüp, göz çevresi kremimizi uygulayın.

Unutmayalım ki güzel bir düğün makyajı için temiz bir cilt şart! Kusursuz bir makyaj için işte size düşen bu. Bana düşen ise sizlere bu konuda yardımcı olmak.

Cilt Bakımı ve Cilt Temizliği

Peki, ne kullanmalı?

Ürünleriniz kesinlikle dermokozmetik olmalı. Neden mi? Çünkü, cildinizde uyumlu zarar vermeden size yardımcı olacaktır.

Örneğin doğal ürünlerden “gül suyu” tonik olarak idealdir.

Göz çevresi şişkinliği içinse patates. Patatesi ortadan ikiye bölüp göz çevrenizde gezdirirseniz hem rahatlatır hem de var olan şişkinliği alır.

Kendinize ve cildinize iyi balın…

Yorumlar

“Canlı ve Güzel Bir Cilt için: Gül Suyu” için 2 cevap

  1. nur dedi ki:

    Hayirli olsun koseniz bizde heyecanla ve merakla takipte olucaz:))Bu sitresli donemlerde kabus gibi tureyen sivilcelere de dogal bi çözüm paylaşin lutfen:)))

  2. ayşe dedi ki:

    cilt kurulukları sonrasında yuzdeki derformeler nasıl giderilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir