Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Canlı Renkleri Kombinlemenin Püf Noktaları

Canlı Renkleri Kombinlemenin Püf Noktaları

İddialı Yaz Kombinleri

Kombin1: Ceket: Dolce & Gabbana, Eşarp: Pierre Cardin, Ayakkabı: Miu Miu

Kim iddialı olmak istemez ki! İddialı olmanın özünde yatan, şık giyinmek ve zarif olmak değil midir? Yeşiltopuklar editörleri olarak iddialı olmayı seviyorum diyen tüm hanımlar için, bugüne dair çok özel kombinler hazırladık. Renklerin farkındalığının fazlasıyla hissedildiği kombinlerimiz sizlerin de hoşunuza gidecek tarzda.

İddialı Yaz Kombinleri

Kombin2: Ceket: Merchant, Ayakkabı: Dolce & Gabbana, Çanta: Mondani

İddialı olmak bir kadın için aslında, kendisine en iyi yakışanı bulabilmesi demek. Şık görünmek, bir kadının duygu, düşünce ve davranışlarının verdiği huzurun, mutluluk olarak yüzünde bir ışıltı olarak belirmesidir. Yaşınız, zevkleriniz, hayat görüşünüz ne olursa olsun herşeyinizle yaşam stilinize etki vuracak kıyafetlerde, iddialı tasarımlar sizin de mutluluk kaynağınız neden olmasın.

İddialı Yaz Kombinleri

Kombin3: Ceket: Fendi, Babet: Alberta Ferretti, Eşarp: Aker

Hergün aynaya baktığınızda kendinizi nasıl bir ruh halinde görmek istiyorsunuz? Renklerin en canlısı, ayakkabıların en iddialısı bugün benimle mi olsun diyorsunuz. Ya da bir toplulukta tek bir bakışla görülmek mi isterseniz. İşte bazen hepimiz bu ruh hali ile en iddialı kombinlere imza atarız.

İddialı Yaz Kombinleri

Kombin4: Ceket: Alberta Ferretti, Babet: Nine West, Saat: Versace

Örneğin; yeşil bir ceket, sizi ruhen dingin gösterebildiği gibi, bir kot pantalonla kendinizdeki hoşgörüyü de gösterebilir. Mor bir kap, entelektüel çizgileriyle duygularınızın olgunlaştığını, şık babetlerinizle de bohem bir iklimi yansıtabilirsiniz. Fuşya bir ceket altına tercih ettiğiniz iddialı diğer parçalarla, günün tüm stresini de atabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *