Çalışan Tesettürlü Kadının Kıyafeti Artık Yalnızca Etek-Ceket Değil

Çalışan Tesettürlü Kadının Kıyafeti Artık Yalnızca Etek-Ceket Değil

Çalışan Tesettürlü Kadınlar için Kıyafet Önerileri

Son yıllarda çalışan tesettürlü kadınları da göze alarak koleksiyon çıkaran tesettür giyim firmaları üretimlerinde kumaş ve dikim kalitesini de yükselttiğini gözlemliyoruz.

Önceki günlerde kurumsal stil oluşturmanın yollarından bahsederken aslında bu konuya da küçük bir başlangıç yapmıştık.

Armine Tesettür İş Kıyafetleri

Aslına bakarsanız muhafazakar olsun ya da olmasın, iş kıyafetlerinin artık her sektörde değiştiğini söyleyebiliriz. Geçmişe nazaran şimdilerle renkli, rahat ve aynı zamanda şık tesettür ofis kombinleri çalışan kadınlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Yani iş yerinde sadece etek-ceket giyilir anlayışı da değişiyor.

Tesettür Ofis Kıyafet Modelleri

Bu değişime sebep olan ise çalışan kadının artık  çalışırken giydiği kıyafetle akşam bir yemeğe ya da toplantıya da gitmek istiyor olması ve serbest cuma fikriyle gelişen fikrin tüm haftaya yayılma isteği sayılabilir.

Tesettür İş Kıyafetleri 2016

Sade Kıyafetler, Şık Ayrıntılar

Çalışan tesettürlü kadının kıyafeti artık yalnızca etek-ceket değil, evet bu konuda hem fikiriz. Peki, nedir en çok tercih edilenler? Bu soruya cevaben “sade kıyafetler” denebilir.

Çalışan tesettürlü kadınlar kıyafetlerindeki sadelik anlayışını iş ortamına da yansıtıyorlar. Öğretmen, mimar, doktor ya da yönetici… Hangi meslek grubunda olursa olsun yeni nesil muhafazakar kadının iş kıyafetinde sadelik hakim. Onlar sade kıyafetleri küçük ayrıntılarla son derece şık ve özenli bir dönüştürebiliyorlar.

Tesettür Giyim İş Kıyafetleri 2015

Bir ev hanımı daha renkli ve canlı kıyafetler tercih ederken çalışan kadınlar mümkün olduğunca sade görünmeyi tercih ediyor. Bu talebi göz önünde bulunduran firmalar ise çok sade tasarımları ufak ayrıntılarla son derece şık bir görünüme kavuşturmayı tercih ediyorlar.

Tesettür Ofis Kıyafetleri

Kaliteli Kumaş Seçimi

Çalışan bir kadının en büyük kabusu giysilerin ucuz ve özensiz gözükmesidir. Her gün işe giderken bir seçim yapmak belki bazen zorlayabilir fakat bu konuda en çok dikkat edilmesi gereken detay kumaş seçimi. Ayrıca tüm gün işyerinde mesai yapan kadınlar kıyafetlerin içinde kendilerini rahat hissetmek istiyorlar. İşte tam da bu yüzden kaliteli pamuklu ve esnek kumaşlar onların ilk tercihi arasında yer alıyor.

Aker, Armine, Kayra ve daha pek çok tesettür giyim markasının koleksiyonlarından seçtiğimiz ürünlerin bulunduğu online alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘da ofis stilinize yön verecek parçaları bulabilirsiniz.

Yorumlar

“Çalışan Tesettürlü Kadının Kıyafeti Artık Yalnızca Etek-Ceket Değil” için bir cevap

  1. Asecgin dedi ki:

    Guzel kiyafetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir