Çalışan Kadınlara Özel Şık Bir Ofis Kombini

Çalışan Kadınlara Özel Şık Bir Ofis Kombini

Çalışan Kadınlara Özel Ofis Kombini

Çalışan hanımlar için kombin yapmak dikkat gerektiren önemli bir konudur. İş ortamına, toplantılara, günün koşuşturmacasına göre her güne özel farklı kombinleri sizler için hazırlıyoruz. Bugüne özel seçtiğimiz bu kombin, siyahın gizemini ve asaletini taşımakta. Kışın hepimiz siyahtan asla vazgeçemiyoruz.

Siyah ve beyazın muhteşem uyumunu her zaman sevdik. Beyaz yaka detaylı, şık siyah hırkamız Milly Leather’der. Sade ve estetik bir duruş sergileyen kombinimizdeki bu hırka modelini, birçok kombin tercihlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kendini genç hisseden tüm hanımlar içinde beyaz yaka detaylı trikoları her zaman önerebiliriz. Bu şık hırkayı net-a-porter.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz sezonda var olan asitmetrik desenli etekler bu sezon bir süre daha bizi terk etmeyecek. Bu tarz etekler daha zayıf görünmenizi de sağlayacaktır. Siyah ve beyazın kontur geçişli şık uyumu, eteğimizin modern ve şık görünümünü sağlamakta. Kemer ve kemerin sarkan bağcıkları da etek ile tam bir uyum içerisinde. Yırtmaçsız ve çan inen Batik marka eteğimiz üzerine tercih edeceğiniz beyaz gömlek, blazer tek renk ceketler ya da düz siyah basic trikolarla her zaman kombinleyebilirsiniz. Batik markasının bu şık modelini mağazalarında ya da http://shop.batik.com.tr online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz.

Burberry siyah trençkot modelini kombinimizde dış giyim olarak tercih ediyoruz. Burberry’nin klasikleşmiş bu treçkont modelini, birçok markanın koleksiyonlarında da bulabilirsiniz. Özellikle LC Waikiki, Zara ve Mango’nun koleksiyonlarda bu tasarımda birçok klasik trençkot modelini bulabilirsiniz.

Saint Laurent siyah kısa deri çizme, Aker siyah şık çanta ve Defacto’nun yeni sezon bilekliği ile kombinimizin diğer parçalarını tamamlıyoruz. Siyah deri kısa bot her zaman bulunması gereken ayakkabı modelleri arasındadır. Her sezon kullanılabilen bu modeli, birçok kombinin altında tercih edebilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir