Cacharel 2014 İlkbahar-Yaz Eşarp Koleksiyonu

Cacharel 2014 İlkbahar-Yaz Eşarp Koleksiyonu

Cacharel Eşarp Koleksiyonu

Yeni sezonda ipek eşarplar gökkuşağının tüm renklerini taşıyor. Cacharel 2014 İlkbahar Yaz eşarp koleksiyonunun adeta bir renk cümbüşü içinde karşımıza çıkıyor. İpek eşarplar son yıllarda tüm tesettürlü hanımların gözde baş örtüsü. Şallar yavaş yavaş yerini ipek eşarplara bırakmaya başladı.

Cacharel Eşarp Koleksiyonu

Tesettürlü hanımlar ipek eşarpları başörtüsü olarak kullanırken, tesettür kullanmayan hanımlar da fular olarak takmaktadırlar. Cacharel ipek eşarp modellerini sizler de çok beğeneceksiniz.

Cacharel Eşarp Koleksiyonu

Cacharel ipek eşarplarda bütün renkler raksediyor

Cacharel 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’ndaki pembe, mor ve lilanın hakim olduğu renkler, kırmızı, sarı, oranj gibi diğer sıcak renklerle birleşiyor. Desenler, çizgiler, geometrik şekiler, soyut imgelerle zengin bir görsel yelpazeyi elegan bir eşarp konseptine taşıyor. Mavinin, yeşilin, turkuazın da rol çaldığı ipek eşarplar, pudra ve fuşya rengini de içinde barındırmayı ihmal etmiyor. Cacharel eşarplarında buluşan bütün renkler adeta raksediyor.

Cacharel Eşarp Koleksiyonu

Cacharel bu sezonda takdim ettiği eşarplarıyla sanki bir sanat galerisi gibi… Bütün eşarplar tek tek, çerçevelenmeye değer birer sanat eseri niteliğinde olup, bayanların estetik zevkine başörtüsü olarak da hitap etmekte. Cacharel’den ipek eşarbı olan bayanlar artık kendini şanslı sayabilir!

Cacharel Eşarp Koleksiyonu

İşte Cacharel’in sanat eserleri olarak nitelendirdiğimiz ipek eşarpları

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir