20’li Yaşlar İçin Kombin Önerileri

20’li Yaşlar İçin Kombin Önerileri

Her yaşın güzelliği ve hayata dair tecrübeleri var. Mevsim sonbahar olunca her yaşa ait farklı stiller ve kombinler var. Gençler için kombin yapmak ise bazen kolay, bazen de zor. Ben de bugün 20’li yaşlardaki tüm genç kızlarımız için birbirinden farklı dört kombin önerisi hazırladım. Bugüne dair hazırladığım kombinleri, ayrıca kendini genç hisseden tüm kadınlar da stillerinde uygulayabilir.

Uzun Kazaklarla Sonbahar Kombini

Kombin: Kazak: Bonprix, Trençkot: Uniqle, Çanta: Asos

Renkli uzun kazaklar ve denimler

Eminim hepimizin gardrobunda kot pantolonlar var. Gençler ise bu pantolon modelleri, rahatlığından dolayı fazla tercih ediyor. Sezonun renkleri koyu tonları gösterse de, canlı ve enerjik renkleri herkese öneriyorum. Kot pantolonların herşeyle uyumlu olmasından dolayı, tüm renkli uzun kazaklarınızla kot pantolonlarınızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Pileli Etek ve Çizgili Kazak Kombini

Kombin: Etek: Vionnet, Kazak: Alexander Wang, Ayakkabı: Converse

Pileli etekler ve çizgili kazaklar

Etek şıklığını pantolon şıklığına tercih edenlerdenseniz sezonun öne çıkan trendi olan pilili etekleri, tüm üst grup kıyafetlerinizle tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte çizgili kazakların modern görüntüsü gençler için gözde üst gruplar arasında yer almasını sağlıyor. Pilili etek ve çizgili kazak kombini ise sezonda size trendy bir görüntüyü sağlayacak.

Pembe Uzun Etek Kombini

Kombin: Kazak: H&M, Kaban: Chloe, Ayakkabı: Miu Miu

Her gençkızın favori rengi pembe

Daha doğuştan pembe ile tanışan kadınlar, hayatları boyunca birçok kombinininde bu renge yer veriyor. Soft ve ışıltılı bir kombin hazırlamak isteyen tüm genç kızlarımız için, pudrayı özel bir kombinle birleştirirlerse şıklıklarını katlayacaklarını söyleyebilirim. Eğer balıkçı yaka kazak seviyorsanız, bu sezon bu modeli pembede denemeye ne dersiniz?

Denimlerle Sonbahar Kombini

Kombin: Pantolon: Dizel, Ayakkabı: Wans, Eşarp: Aker

Ütüden kurtulmak isteyenlere kot tunikler

Bazen üşengeçlik, ütü gerektirmeyen kombinlere bizi yöneltir. Tam da bu zamanların kurtarıcı parçası ise kot tunikler. Aynı kot pantolonlarda olduğu gibi istediğiniz her renk alt grupla kot tuniklerinizi kombinleyebilirsiniz. Sezon trendi griyi kot tunikli kombinlerinizde bu sezon özellikle kullanmanızı öneriyorum.

Yorumlar

“20’li Yaşlar İçin Kombin Önerileri” için 2 cevap

  1. elif dedi ki:

    bunları nerden alabiliriz

  2. hilal dedi ki:

    3. Kombinde eteğin markası belli değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir