Buz Devri Büyük Çarpışma’nın Sahne Şovu 15 Temmuz’da

Buz Devri Büyük Çarpışma’nın Sahne Şovu 15 Temmuz’da

Buz Devri Büyük Çarpışma’nın Sahne Şovu 15 Temmuz’da

Ülkemizde çok yakında vizyona girecek animasyon filmi Buz Devri Büyük Çarpışma’nın ( Ice Age 5 ) sahne şovu Türkiye’de ilk defa 15-16-17 Temmuz’da Alışveriş Merkezinde sahnelenecek. Buz Devri’nin kahramanları ayrıca şov sonrasında çocuklarla fotoğraflar çektirecek, poster hediye edecek.

Etkinliğe katılım ücretsiz…

Bol ödüllü animasyon serisi Buz Devri’nin son filmi Büyük Çarpışma, ülkemizde 15 Temmuz’da vizyona giriyor. 7’den 70’e herkesin merakla beklediği filmin sahne şovu da aynı tarihlerde Trump Alışveriş Merkezinde olacak.

Filmin birbirinden eğlenceli kahramanları, beyaz perdenin ardından muhteşem sahne şovu ile ilk kez Trump Alışveriş Merkezinde çocuklarla buluşacak. 15-16-17 Temmuz’da sahnelenecek şov; prodüksiyonu, koreografisi, kostümleri ve atmosferiyle izleyenleri büyüleyecek.

Buz Devri Büyük Çarpışma’nın Sahne Şovu 15 Temmuz’da

Eğlenceli şovlar ve renkli sürprizler!

‘Buz Devri’ kahramanları Many, Diego, Peaches ve Sid, Trump Alışveriş Merkezinin çocuk katında kurulacak özel sahnede hem dans edecek, hem de çocuklarla şarkılar söyleyecek. Sınırsız eğlence ve bol dans vadeden şov üç gün boyunca 4 seans olarak yapılacak.

  • Seans saatleri: 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00…

Buz Devri Büyük Çarpışma’nın sahne şovunu izlemeye gelenler ayrıca kahramanlarla fotoğraf çektirme fırsatını da yakalayacak. Ayrıca gelen tüm çocuklara filmin büyük boy afişi hediye edilecek. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir