Büyüleyici Sonbahar – Kış Manzaralarından İlhamla 5 Kış Kombini

Büyüleyici Sonbahar – Kış Manzaralarından İlhamla 5 Kış Kombini

Mine Hanımcık: Ayşen Özen Kaban

Sonbaharın kızıllığından kışın beyaz günlerine geçerken mevsimler sadece bizleri değil, tesettür kombinleri de büyülüyor. Öyle şahane renk geçişlerine şahitlik ediyoruz ki, modanın bundan etkilenmemesi mümkün değil. Yağmurlu bir günün bohem havasında ekoseler, kırmızı dallar arasında kaybolup giden sıcak tonlar ya da beyaz karların içinde romantikliğini ortaya koyan yumuşacık dokular, pembeler, griler… Hal böyleyken, it-girl’lerin de kasım ayındaki paylaşımları büyüleyici sonbahardan ilham alıyor.

Hülya Aslan: Mizalle Salopet Etek

Hülya Aslan: Salopet Etek – Mizalle

Kırmızı Yapralardan Kiremit Rengine

Yeşilden sarıya, sarıdan kırmızıya dönüşen yapraklar, sonbaharın doğasına bizleri yeniden hayran bırakıyor. Hülya Aslan da Mizalle markasından seçtiği parçalarla tam da Bolu’nun ruhuna yakışır bir kombinle karşımızda. Kiremit rengi salopetin güzelliğine sıcak sarı tonlarındaki kazak ve kahve şal eşlik ediyor. Kahve botlarla desteklenen kombin, doğanın renk geçişlerinden ilham alıyor.

Aybüke Nur Demirci: Benin Panço

Benin Panço

Sarı Sıcak Sonbahar

Sonbahardan ilham alan bir görünüm de Aybike Nur Demirci’nin kombininde karşımıza çıkıyor. Benin markasından seçtiği koyu tarçın rengi panço, tam da sezonun modası. İçine giydiği çizgili gömlek genç bir hava katıyor. Pançodan birkaç ton açık şalıyla mevsimi çok iyi yansıyan ‘ton sür ton‘ stilini deniyor.

Elif Doğan Seçil Store Ekose Etek Ve Ceket

Elif Doğan: Ekose Kloş Etek – Seçil Store

Yağmurlu Günde Bohem Ekose

Şehirde yağmura yakalananların imdadına ekoseler yetişiyor. Bohem tavırları karanlık günleri stil sahibi bir duruşa çeviren desenler, Elif Doğan’ın da tercihi oluyor. Seçil Store‘dan seçtiği ekose desenli kloş eteğin havalı duruşuna, aynı markadan seçtiği siyah blazer ceket eşlik ediyor. Tabii ki yağmurlu günlerin olmazsa olmazı siyah çizmeler de burada. Soğuk havaya karşı gardını alırken şık tesettür kombinlere imza atmak isteyenler için bu fikir en iyilerden biri.

Betül Gedik: Zara Pliseli Etek

Betül Gedik: Pliseli Etek – Zara

Kapadokya’nın Romantikliği

Peri bacalarının ve balonların büyüleyici manzarası, romantik stilleri çağrıştırıyor. Pembenin, mavinin en çok yakıştığı bu bölge, hayalperest görünümlere ilham veriyor. Betül Gedik de Kapadokya gezisinde tatlı renk tonlarıyla yine soft ve elegan bir stilden yana. Gri triko elbise ile kombinlediği pembe şişme montu, capcanlı gece mavisi tonundan seçtiği eteği ile eşleştirdiği sweatshirt’ü takipçilerinden de oldukça beğeni topladı.

Sevda Kaba: Zara Mont

Sevda Kaba: Mont – Zara

Karlar Ülkesi

Şehirde karları pek göremesek de sıcacık parçalarla beyaz görünümler yapmak, bir nebze olsun bir hissi yakalıyor. Kışın gidilen kayak merkezlerinde de doğayla bütünleşen tasarımlar, her zaman en çok tercih edilenlerden. Ekru boğazlı bir kazak, ekru mont ve yine beyaz ayakkabılar… Baştan aşağı beyazın gücüne kimi zaman tek parçadaki kontrast seçenekler göze çarpıyor. Mesela, baştan aşağı beyaz kombinde kırmızı bir şişme mont tercih etmek gibi.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir