Büyük Yaz İndirimleri Kaçırılmayacak Yenilikçi 6 Tesettür Giyim Markası

Büyük Yaz İndirimleri Kaçırılmayacak Yenilikçi 6 Tesettür Giyim Markası

Terzi Dükkanı Elbise

Sezonun büyük yaz indirimlerinde son fırsatları kaçırmayın. Yenilikçi tesettür giyim markalarında düşüşe geçen fiyatlar ile sezonda beğendiğiniz ürünleri şimdi alıp, ister sonbahara uygun kombinleyin ister daha sonra giyinin. Kesenizi sevindirirken tarzınızı da konuşturacak büyük yaz indirimleri hangi markalarda diye merak edenler buyurun yazının devamı sizi ilgilendiriyor.

Minik Terzi Yelek ve Kaftan

Elif Doğan: Minik Terzi Yelek ve Kaftan

Minik Terzi 7 Eylüle Hazırlanıyor

Sade ve şık tasarımları ile göz dolduran Minik Terzi büyük yaz indirimi için geri sayım başladı. Sezonda da oldukça makul fiyatları, kaliteli kumaş tercihi ve özenli dikişi ile müşteri memnuniyetini önde tutan markanın 7 Eylül de başlatacağı indirim fırsatlarını sakın kaçırmayın.

Cloche Etek ve Kap

Hülya Aslan: Cloche Kap ve Etek

Büyük Cloche İndirimi Başladı

Şehirli kadının günün her saatinde şık olmasını amaçlayan Cloche’de 99 TL’den başlayan fiyatlar, % 50’ye varan indirimler yüz güldürüyor. Stoklarla sınırlı büyük Cloche indirimini kaçırmamak için acele edin.

KK Design Tunik ve Elbise

Sena Sever: KK Design Tunik ve Elbise

KK Design’de Seçili Ürünlerde Özel Fiyatlar

Gücünü sadelikten alan ve zarif bir duruş sergileyen tasarımlarla karşımıza çıkan Kübra Çetinkaya, KK Design markasında seçili ürünlerde özel fiyatlar sunmaya devam ediyor.

Kefta Takım ve Gömlek

Sena Sever: Kefta Takım ve Gömlek

Kefta’da Sezonun Son İndirimi

Sezonun son ürünlerinde stokların hızla tükendiği Kefta‘da, fırsatları kaçırmamak için acele edenler karlı çıkıyor. İndirimin bitmek üzere olduğu markayı ziyaret etmekte gecikmeyin.

Qozza Elbise ve Takım

Hülya Aslan: Qozza Elbise ve İkili Takım

Qozza’da %35’i Bulan İndirimler

Sezonda beğenilen tasarımlara imzasını atan Qozza’da düşüşe geçen fiyatlar sevindiriyor. Hülya Aslan’ın günlük ve ofis stilinde tercih ettiği bu iki tasarım şimdi %35’i bulan indirimle sizi bekliyor.

Fahhar Design Elbise

Aybüke Nur Demirci Özkul: Fahhar Design Elbise

Fahhar Design’de Son Ürünler, Son İndirimler…

Kaçırılmaması gereken büyük yaz indirimlerinden biri de Fahhar Design‘de. Sadece seçili ürünlerde indirimli fiyatlar bulabileceğiniz markaya uğramayı ihmal etmeyin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir