Büyük Bedende Zarif Modeller

Büyük Bedende Zarif Modeller

Büyük Beden Tesettür Giyim 2014

Büyük bedende model sıkıntısını ortadan kaldıracak güzel bir haberimiz var… Bugün sizlere Femina markasından seçtiğimiz büyük beden modellerinden en zarif tasarımları paylaşıyoruz.

Büyük Beden Tesettür Giyim 2014

Büyük beden modeller genelde bol kesimli ve dökümlü olup, vücutta zengin duran bir görselliğe sahiptir. Uzun bol ve dökümlü bir dış giyim bütün kiloları tolere eder. Bol paça pantolonlar, tunikler, bluzlar, renklerle, desenlerle kolajlanmış bir tunik aynı zamanda parçalanmış renklerle kiloyu ve fazlalıkları gizleyen özelliktedir.

Büyük Beden Tesettür Giyim 2014

Büyük beden için düşünebileceğimiz modeller koyu renklerden olabileceği gibi, açık renklerden de oluşabilir. Büyük desenli açık renk kumaşlar büyük beden modellerinde daha çok tercih edilir. İki parça ve iki renkli oluşan modeller de fazla kiloları en iyi kamufle edecek tasarımlardır. Sizler de eğer büyük beden model arayışındaysanız, paylaştığımız modeller fikir verecektir.

Büyük Beden Tesettür Giyim 2014

Yorumlar

“Büyük Bedende Zarif Modeller” için 2 cevap

  1. serap dedi ki:

    bende büyük beden paylaşımlar isteyecektimki paylasim yaptınız ama ben daha çok tesettür büyük beden modern dış giyim tasarımlar paylasmanizi rica ediyorum

  2. zeynep mestan dedi ki:

    büyük beden kıyafet olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir