Butikgez.com Yepyeni Bir Enerjiyle Yeniden Açılıyor

Butikgez.com Yepyeni Bir Enerjiyle Yeniden Açılıyor

Butikgez Tesettür Modelleri

Butikgez.com yeni nesil modest giyim deneyimini yeniden tanımlıyor ve tesettürlü kadının stiline yepyeni bir enerji getiriyor. Yenilikçi bir konseptle yeniden açılan ButikGez, yüzlerce özgün tasarımın satışını yaparak muhafazakar kadının giyim çeşitliliğini de kutluyor.

Tamamı farklı deneyim ve tarzları olan tasarımcıların ürünlerinden oluşan ürün yelpazesi ile Butikgez.com zarif ve kendine güvenen muhafazakar kadının yalın ve elegan ruhunu ifade ediyor.

Yepyeni bir enerjiyle yenilenen Butikgez’in, ziyaretçilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ana özellikleri; tüm dünyaya online sipariş ile ürün gönderimi sağlaması, muhafazakar kadının yoğun temposuna ayak uyduracak yüzlerce ürün çeşidi, farklı ödeme opsiyonları… Bu yeni konsept, sürekli değişim içinde olan uluslararası modest giyim sektörünün standartlarını yukarı çekerek muhafazakar kadının yaşamını kolaylaştıracak her türlü giyim ihtiyacını karşılayabilecek.

Butikgez.com, Türkiye’nin muhafazakar kadına yönelik, özgün tasarıma sahip ürünlerin satışa sunulduğu en büyük girişimi olarak yeniden açılarak, muhafazakar kadının dünyasına renk katmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Bayrama Sayılı Günler Kala Sayısız Ürün Yelpazesi

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala, sayısız ürün çeşitliliği Butikgez.com’da!

En sevilen markaların 2019 İlkbahar Yaz koleksiyonlarında yer alan farklı fiyat aralıklarındaki giyim, başörtü, ayakkabı, çanta ve aksesuar seçenekleri bayram için benzersiz seçenekler sunuyor. Tamamen organik ve doğal dokularda şal markası Shantuq, kısa zamanda muhafazakar giyimin gözde markaları arasına giren Manila, ikonik tasarımları ile Liolle, efsanevi canlı renklerdeki elbiseleri ve abayalarıyla HumeyraOfficial’ın aralarında yer aldığı yeni nesil modest giyim markaları Butikgez.com’da “bayramda ne giysem” diyenlerin radarına giriyor.

Haftanın Butiği: Manila

Çok kısa sürede özellikle aktif ve plaj koleksiyonu ile tesettür markaları arasında kendini üst sırada konumlandıran Manila, gözümüze takılan en yenilikçi ve vizyoner butik oldu. Eğlenceli dili ile kendi ritmini yakalamış kadınlara hitap eden Manila’nın koleksiyonuna ve ilginç bir hikaye serisi yaptığı sosyal medya hesabına mutlaka bakmalısınız.

Manila Zeruj Port: Kazlıçeşme Mah. Asım Kazancıgil Cad. No:38-AAV Zeytinburnu / İstanbul

Manila Deposite AVM: İkitelli OSB Mah. Giyim Sanatkarları Sitesi 5A-6A Blok, Deposite Outlet AVM Zemin Kat, No:17 Başakşehir / İstanbul

Şimdi dünyanın her yerine kargo imkanı sunan www.butikgez.com internet sitesinden bayram kombininizi siz de seçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Butikgez; InstagramFacebook

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir