Butik Alışverişte Bayrama Özel İndirim!

Butik Alışverişte Bayrama Özel İndirim!

Tesettür Butikleri Mağaza Kadınca

Bayram alışverişinizi bir keyfe dönüştürmek için İstanbul’da nerelere bakmak lazım? Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Bayram hazırlıklarının son sürat devam ettiği şu günlerde işlerinizi biraz olsun kolaylaştırma adına bayram alışverişinin en iyi adreslerini araştırdık ve bulduk! Bu bayram hem şık görünmek hem de sezon indirimlerinden faydalanmak için en doğru adres, Mağaza Kadınca Butik!

Bulgurlu’nun en popüler butiklerinden olan Mağaza Kadınca bayram alışverişiniz için cazip indirimler sunuyor. Şimdi Mağaza Kadınca’da üç parça ürün alana yeni sezon ürünlerde %20 indirim sizleri bekliyor! Bayram alışverişinizi bir fırsata çevirmek için Mağaza Kadınca‘ya mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz. Zira böyle bir indirim yeni sezon öncesi gardıroplara iyi gelecek.

Mağaza Kadınca’dan 3 Farklı Kombin

Tesettür Butikleri Mağaza Kadınca

Uzun Hırkalar Şimdi Çok Daha Şık

Uzun hırkaların rahatlığına çok alıştık. Şimdi ise onları en şık ve en ışıltılı halleri ile görmeye sıra geldi. Uzun hırkalar artık özel zamanların da kurtarıcısı olmaya aday! Mağaza Kadınca‘dan seçtiğimiz ışıltılı hırkanın uç kısımlarında kullanılan şifon detaylarla hem sade ve zarif hem de iddialı bir stil ortaya çıkmış. Lacivert hırkayı kontrast bir şal ile tamamlayabilirsiniz.

Tesettür Butikleri Mağaza Kadınca

Asaletin Rengi Siyah

Asaletin rengi olan siyah bayramda da vazgeçilmeziniz olacak. Siyah ve altın tonlarında bir kap ile bayram kombininizde fark oluşturabilirsiniz. Siyah kapınızla uyum sağlayacak bir tonda elbise seçmenizi tavsiye ederiz.

Tesettür Butikleri Mağaza Kadınca

Mağaza Kadınca İndirimleri Kaçmaz!

Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin tercihi spor elbiselerden yana. Bayram öncesi Mağaza Kadınca‘dan yapacağınız üç parça ürün alışverişinize yeni sezon ürünlerde %20 indirim fırsatı yakalayacağınızı söylemiştik. O indirimi neden böylesine sportif bir modelle değerlendirmeyesiniz ki? Bu spor elbisenin sonbaharda kurtarıcınız olacağına eminiz.

Tesettür Butikleri Mağaza Kadınca

Mağaza Kadınca Facebook, Instagram

Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İstanbul
Tel: 0216 650 94 15
www.magazakadinca.com

Yorumlar

“Butik Alışverişte Bayrama Özel İndirim!” için 2 cevap

  1. ayşe dedi ki:

    yukarıdaki lacivert hırka ve siyah kap nerden acaba?acilll

  2. admin dedi ki:

    Ürünü Mağaza Kadınca Butik’ten temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir