Buse Terim For DeFacto Koleksiyonu

Buse Terim For DeFacto Koleksiyonu

Buse Terim For DeFacto Koleksiyonu

Deyim yerinde ise “Lüks isimlerin” ulaşılabilir fiyattaki ürünleri piyasaya sürmesi, modayı lüks kavramından çıkarması, moda trendlerine anında ve cebini yakmadan ulaşması, kısacası herkes için şık olmayı vaat etmesi takdir-e şayan.

DeFacto bu stratejideki ilk koleksiyonunu Buse Terim ile görücüye çıkardı. 2015 sonbahar-kış trendlerini ziyadesi ile yansıtan koleksiyon büyük beğeni topladı.

Buse Terim For DeFacto Koleksiyonu

Buse Terim for DeFacto koleksiyonunda bohem ve zamansız trend rock chic temaları öne çıkıyor. Renkler ağırlıklı olarak nötr-toprak tonlardan oluşurken, siyah deri parçaların asi duruşu ve spor kesimlerle güncellenen pastel tonlar göze çarpıyor.

70’lerden güçlü esintiler taşıyan olan koleksiyonda; maxi elbiseler, güderi ve shearling dokular, flare jeanler, detaylarda ise püsküller ve düğmeler ile fermuar ve bağcıklar (lace-up) dikkat çekiyor.

Buse Terim For DeFacto Koleksiyonu

Klasikler arasındaki vazgeçilmez parça biker ceket, ekoseli gömlekler ve hırkalar da koleksiyonun cool duruşunu ortaya çıkarıyor. Koleksiyonda tesettüre uygun maxi parçaların olması da daha fazla seçeneği bize sunuyor.

Koleksiyonun tamamlayıcı unsurları arasında aksesuarlar da önemli rol oynuyor. Baskılı deri eldivenler, püsküllü çantalar ve botlar, tokalı flat-biker botlar, maskülen oxford modeller, ihtişamlı kolyeler, sade görünümü zenginleştirmek ve mix&match oyunlarla stilini farklılaştırmak isteyenlere oldukça trend ve şık seçenekler sunuyor.

Yazı: Munise Boz

Buse Terim For DeFacto Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir