Bursa Tasarım Günleri Başlıyor

Bursa Tasarım Günleri Başlıyor

Bursa Tasarım Günleri Başlıyor

25-26 Kasım Bursa’da Tasarım Zamanı

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) öncülüğünde bu yıl ikincisi yapılacak olan Tasarım Zirvesi 25-26 Kasım tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Konuları ve konuklarıyla dopdolu bir içeriğe sahip olan, tasarıma dair her şeyin iki gün boyunca konuşulacağı Tasarım Zirvesi akademisyenleri, sanayicileri, girişimcileri ve profesyonelleri aynı platformda buluşturacak. Kent mimarisinden endüstriye, tekstilden mobilyaya kadar yaşamın her alanında etkisini hissettiğimiz tasarımın gücünü alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar zirvede ele alacaklar. Sempozyum, panel ve atölye çalışmalarının yanı sıra tasarım holü, tekstil tasarımı ve teknoloji sergisi ile Anadolu bölgeleri moda sergisi de Tasarım Zirvesinde iki gün boyunca ziyaret edilebilecek.

Bursa Tasarım Günleri Başlıyor

Tasarım, Bursa’nın Gücüne Güç Katıyor

İnovasyonun, rekabet gücünün ve markalaşmanın temelini oluşturan tasarım; kent yaşamı, sanatı ve mimarisiyle yüzlerce yıldır tasarım ruhunun özümsendiği Bursa için büyük bir katma değer yaratıyor. Bursa, tasarım alanında yaptığı öncü ve örnek çalışmalarla küresel rekabette söz sahibi markalar ortaya çıkarmak için tasarımın gücünden yararlanıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir