Burberry 2019-2020 Sonbahar Kış Trençkot Modelleri

Burberry 2019-2020 Sonbahar Kış Trençkot Modelleri

Burberry 2019-2020 Zincir Detaylı Trençkot

Riccardo Tisci’nin 2019/ 20 Sonbahar – Kış koleksiyonundaki yeni stilleri ve altı farklı renkte hazırlanmış trençkot modellerini keşfe çıktık. Klasik çizgisinden taviz vermeden ama ayrıcalıklı yenilikler katarak oluşturduğu koleksiyonuyla Burberry, şehirli kadını etkisi altına aldı. Elle işlenmiş zincirlerle çevrili modellerden kaşmir battaniye detayıyla öne çıkan trençkotlara, kürk yakalardan yazı baskılara sizinde ilginizi çekecek Burberry 2019-2020 Sonbahar Kış koleksiyonundaki tasarımlara gelin birlikte bakalım…

Kahvenin Binbir Tonu

Güçlü siluetleri ile dikkat çeken kahve tonlarından; camel, krem, bej, vizon, tarçın gibi birbirine yakın onlarca sevilen rengi barındıran koleksiyonda rahat ve klasik kesim trençkotlar yerini daima koruyor.

Burberry 2019-2020 Kaşmir Battaniye Detaylı Trençkot

Sıcak Tutan Detaylar

Yağmurlu havaların ekürisi trençkota; jakar örgülü, çift yüzlü, Merinos yün kaşmir battaniye detayı eklenerek ısı seviyesi maksimuma çıkarılıyor.

Burberry 2019-2020 Vintage Astarlı Yırtma Trençkot

Yırtık Tasarımlar

Yüksek modanın değişim rüzgarına kapılarak yırtılmış trençkot modellerinde; pamuk gabardin kumaş, iki tonlu kuzu derisi ve Burberry ile klasikleşen ekose astar kullanılıyor.

Burberry 2019-2020 Haki Trençkot

Çok Yönlü Kullanım

Trençkot modelleri, ister önü açık ister kapalı ya da iç baskı saplama tırnaklarını sabitleyip, büyük boy kemer ile belinizi bağlayarak çok yönlü kullanıma uygun hale geliyor.

Burberry 2019-2020 Treçkot Modelleri

Yalın Çizgiler

Geleneksel iş giysisi siluetlerinden esinlenilerek adeta bir laboratuvar önlüğü formatında tasarlanan trençkotlar yalınlığın en güzel örneğini sergiliyor.

Burberry 2019-2020 Zincirli Trençkot ve Kaşmir Battaniye Detaylı Trençkot

İddialı Detaylar

Cilalı halkalar ve elle işlenmiş zincirlerle çerçevelenmiş, abartılı imza detaylarıyla yeniden düzenlenmiş, pamuk gabardin trençkot koleksiyonun en iddialı parçaları arasında yer alıyor. Tabi battaniye detaylı modelleri de atlamamak gerek.

Burberry 2019-2020 Yazı Baskılı ve Kaşmir Battaniye Detaylı Trençkot

Burberry İmzası

Yazı baskısı trendiyle trençkot modellerine Burberry imzasını atan markanın birbirinden özgün tasarımlarını bir araya getirdik. İşte koleksiyonun dikkat çeken diğer trençkotları…

Burberry 2019-2020 Trençkot

Burberry 2019-2020 Trençkot Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir