Burberry 2016 Şal Koleksiyonu

Burberry 2016 Şal Koleksiyonu

Burberry 2016 Eşarp ve Şal Koleksiyonu

İkonik Burberry Eşarpları

Dünya moda markalarından biri olan Burberry, yeni sezonda da sıcak ve yumuşacık kaşmir eşarp ve yün şallar klasik tarzıyla sunuyor.

“Burberry desen” adıyla klasikleşen eşarplarına yeni sezonda eğlenceli desenleri de katan marka, genellikle iki renge ağırlık veriyor. Kaşmir ve ipek karışımı kullandığı renk bloklarından tasarladığı eşarplarına hayvan baskıları ve dantel detayları ekliyor.

Burberry 2016 Eşarp ve Şal Koleksiyonu

İskoçya üretimi olan lüks kaşmir eşarplarını, sert havalara uygun tasarlayan marka, giyim konusunda olduğu gibi eşarp konusunda da bir dünya markası. Kendi adıyla desen ikonu olan Burberry, devetüyü  ve siyah gibi ana renklerine soft renkleri de işliyor. Kalp ve puantiye desenleriyle hareket kattığı yeni koleksiyonuna kamuflaj ve hayvan baskıları da yansıtıyor.

Burberry 2016 Eşarp ve Şal Koleksiyonu

Mevsimsel Dokular

En ince detayına kadar büyük bir özenle tasarlanan yün şallar, mevsimsel baskılarıyla olduğu gibi yün, zarif ipek ve kaşmir kumaşları da sunuyor. Soğuk havaların kurtarıcısı olacak eşarplar, sıcacık bir kış geçirme olanağı sunuyor.

Burberry 2016 Eşarp ve Şal Koleksiyonu

Canlılık Hissi Uyandıran Siluetler

Puantiye, kalp, kamuflaj, hayvan baskılı desenleri kullanan Burberry eşarp modelleri, sade, tek renk eşarplarını da koleksiyonunda bulunduruyor. Onlarca tonla işlediği eşarplardan tek renge ait farklı tonları görüyoruz. Desenli eşarplarında 71 farklı tasarım üreten marka, sade tasarımlarında da 46 renk tonunu kullanıyor. Burberry, sezonun öne çıkan renklerini, doğallık ve canlılıkla işliyor.

Burberry 2016 Eşarp ve Şal Koleksiyonu

Estetikten Ödün Vermeyen Kadının Markası

Estetik duygusundan ödün vermeyen dünya markası, giyim koleksiyonundaki duruşunu eşarplarında da sergiliyor.

Burberry 2016 Eşarp ve Şal Koleksiyonu

Dokunma hissi uyandıran yumuşacık kaşmir eşarpları, ipek karışımla sunuyor. Sonbahar – kış mevsimine hem dokusu hem rengiyle uyum sağlayacak onlarca tasarım, her koleksiyonda olduğu gibi yine beğeni topluyor.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir