Burberry 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Burberry 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Burberry 2015 Pre-Fall Koleksiyonu

Bütün dünya markalarının pre-fall 2015 koleksiyonları raflarda yerini aldı. Burberry her zaman çantaları ve trençkotları ile ön planda oldu, bizde bugün sizler ile Burberry pre-fall koleksiyonundaki öne çıkan ürünlerden, desenlisinden derisine mont ve ceketleri mercek altına alacağız.

Burberry 2015 Pre-Fall etnik Desenli Kaban Modelleri

Geometrik ve Etnik Duygular

Geometrik ve etnik desenleri andıran bu oversized ceketler 2013 yılından bu yana bütün dünya markalarında sıklıkla kullanılan ürünlerde baş sırayı almıştı. 2015 yılında da çok fazla göreceğimiz bu ceketler Burberry olunca daha da bir güzel olmuş. Etnik desenleri de andıran bu kabanlar renkleri bakımından da göz alıcı gözüküyor.

Burberry 2015 Pre-Fall Leopar Desenli Kaban Modelleri

Leopar Çılgınlığı

Leopar; biz bayanların kulanmayı çok sevdiği kimi zaman desen ve renk bakımından muhteşem kimi zaman da çok kötü kullanılan bir desen olarak hayatımıza girdi. Burberry gerek renk bakımından gerek desen gerekse de kalıp bakımından bunu muhteşem sunan sayılı markalar arasında olmuştur.

Burberry 2015 Pre-Fall Kaban Modelleri

Tarçın Büyüsü

Tarçın rengi, her tonda renk ile çok fazla uyum sağlayan ve kış renkleri denildiğinde akla ilk gelen renkler arasındadır. 2014-2015 kış koleksiyonlarında gördüğümüz yapay kürkler ile birleştirildiğinde ne kadar göz alıcı olduğunu görmemek elde değil. Tarçın, tek kelime ile “Muhteşem” görünüyor.

Burberry 2015 Pre-Fall Deri Ceket Modelleri

Renk Renk Deriler

Deri montlar, ceketler artık her sezonda uzununu-kısasını, zımbalısını-fermuarlısını her türünü sıklıkla gördüğümüz ürünler oldu. Çok amaçlı kullanımı ve son dönemlerde renk açısından görülen çeşitliliği dolabımızın köşesinde demirbaş olarak yerini aldı. Burberry’de güzel yağ yeşili ile göz kamaştırıyor.

Yorumlar

“Burberry 2015 Pre Fall Koleksiyonu” için 3 cevap

  1. veydiye celik dedi ki:

    Cok guzeller bunlarin bide fiyatlari bulunsa yaninda hic fena olmaz

  2. […] Tüm ürünler: Burberry […]

  3. […] Trençkot: Burberry […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir