Bunaltıcı Sıcaklarda Beyaza Kafa Tutan Siyah Parçalar

Bunaltıcı Sıcaklarda Beyaza Kafa Tutan Siyah Parçalar

Siyah Tesettür Etek Kombinleri

Etek-Bluz: Elie Saab

Sıcaktan Korkmayan Cesur Siyah Parçalar

Havalar yaz mevsimiyle birlikte ısınınca ve tam tepede sapsarı güneş belirince gözden kaybolacağını sandığımız siyah parçalar hiç de sandığımız gibi rafa kalkmadı. Sezonun siyah parçaları kavurucu güneşten korkmuyor, aksine hafif kumaşlarıyla sıcağa meydan okuyor. Modern kesimleriyle beyaza kafa tutan siyah parçaları yaz kombinlerinde nasıl kullanmak gerektiğine gelin birlikte göz atalım.

Siyah Tesettür Giyim Elbise ve Tunik Modelleri

Jile Elbise: Kuaybe Gider – Satın Al

Jile Elbise: Kuaybe Gider 2017 Yaz Koleksiyonu’nun en sevilen parçalarından biri olan jile elbise yaz sezonunun da en trend parçası. Yaz gardırpobunuzun joker parçası olabilecek bu jile elbise rengiyle de öne çıkıyor.

Siyah Tesettür Giyim Elbise ve Tunik Modelleri

Düğmeli Elbise: Refka – Satın Al

Konfor Alanı: Yaz mevsiminin olmazsa olmaz konforlu parçası elbiseler rahat kesimleri ile öne çıkıyor. Kombin yapması oldukça pratik olan bu elbiselerle ister sahile yürüyüşe gidin ister şık bir akşam yemeğine… Zaman ve mekan tanımayan siyah önden düğmeli elbise ile her an bir adım önde olmanın tadını çıkarın.

Siyah Tesettür Giyim Elbise ve Tunik Modelleri

Salaş Gömlek: Refka – Satın Al

Sıradışı Rahatlık: Tunik dendiğinde akla gelen klasik modellerden sıkıldıysanız size yepyeni bir keşfimizden bahsedelim. Arkası uzun salaş gömlek tunikler bu yazın keşfedilmemiş ganimeti! Siyah salaş tuniği bol pantolonlar ya da eteklerle kombinleyebilirsiniz.

Siyah Tesettür Giyim Elbise ve Tunik Modelleri

Şifon Kap: Patika – Satın Al

Siyah ve Şifon Birlikteliği: Şifon başlı başına bir zarafet… Duruşu, akışkanlığı, hafifliği ile baş döndüren şifon kumaş siyah ile zirveye yerleşiyor. Özellikle yaz akşamları için harika bir seçim olabilecek bu tuniği yaz mevsiminde ofis stilinizi tamamlamak için dekullanabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir