Bulgurlu’nun Sevilen Butiği Mağaza Kadınca’da Ramazan İndirimleri Başladı

Bulgurlu’nun Sevilen Butiği Mağaza Kadınca’da Ramazan İndirimleri Başladı

Mağaza Kadınca Yeşil Abiye Elbise

Butik Alışverişte Ramazan Heyecanı

Ramazan ayına çok az bir süre kala iftar coşkusunun yaşanacağı restoranlar kadar, son dönem trend alışverişin adresleri olan butikleri de ayrı bir heyecan sarmış durumda. Ramazan’a özel indirimlerin yanında Ramazan Bayramı‘nın telaşı da vitrinlere ve etiketlere yansımış görünüyor. Bu ayda özellikle iftar davetleri ve sonrasında yaşanacak bayram coşkusu sebebiyle butikler hem koleksiyonlarını zenginleştiriyor hem de fiyatları indiriyor.

Mağaza Kadınca Tunik

Mağaza Kadınca Yazlık Jean Pardesü

Mağaza Kadınca’nın Abiyeleri Göz Dolduruyor

Müesser Hanım’ın işlettiği Bulgurlu’nun sevilen butiklerinden Mağaza Kadınca‘da bu heyecanı fazlasıyla yaşayanlardan, Müesser Hanım son dakikaya bırakılan bayram alışverişleri ve yükselen etiketlerden etkilenmemeniz için sizi butiğine davet ediyor.

Mağaza Kadınca Abiyeler

Abiye modellerden günlük kullanım ürünlerine, tuniklerden ferace modellerine, etek ve bluzlerden, çanta ve aksesuarlara kadar bir butikte bulunması gereken her ürünü mağazasında bulunduran Mağaza Kadınca, hoş sohbeti ve ikramlarıyla da alışverişi oldukça keyifli hale getiriyor. Eğer sizde kahve, ikram ve hoş sohbet eşliğinde alışverişin keyfini çıkarmak istiyorsanız Ramazan başlamadan Bulgurlu Mağaza Kadınca‘ya uğramalısınız.

Mağaza Kadınca Yelek

Mağaza Kadınca Yeşil Takım

Ramazan İndirimlerini Kaçırmayın

Ramazan ayı boyunca da indirim ve kampanyaların devam edeceği Mağaza Kadınca yenilenen dekoru ve ürün stoklarıyla son dönemin öne çıkan butiklerinden olacağa benziyor. Daha önceki keyifli sohbetimizde butik alışverişin inceliklerinden de bahseden Müesser Hanım, alışverişin her anında müşterilerinin zevk ve tarzlarına göre yaptığı yönlendirmelerle, yaşanması olası rutin telaşları da ortadan kaldırıyor.

Mağaza Kadınca İşlemeli Tunikler

Mağaza Kadınca Butik‘te gözümüze çarpan, hem fiyatıyla hem de modelleriyle bizi kendisine hayran bırakan abiyeleri, günlük elbiseleri, tunikleri ve takımları sizler için seçtik.

Mağaza Kadınca Yazlık Tunikler

Mağaza Kadınca Abiyeler

Mağaza Kadınca Elbise ve Takımlar

magaza-kadinca-desenli-tunik

Mağaza Kadınca Facebook

Adres: Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi. Ekşioğlu Özyener sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İSTANBUL

Tel: 0216 650 94 15
E-posta: info@magazakadinca.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir