Bulgurlu’nun Dikkat Çeken Butiği Mağaza Kadınca

Bulgurlu’nun Dikkat Çeken Butiği Mağaza Kadınca

Mağaza Kadınca Butik Bulgurlu

Tesettür giyim sektöründe son zamanda butik alışverişinde önemi çok arttı. Online alışveriş ile hızlı ve pratik tesettür giyim ürünlerine ulaşanlar butiklerle de özel tasarım ve kendilerini farklı hissedecek modellere ulaşabiliyorlar. Tesettür butiklerinin bolca bulunduğu Fatih ve Erenköy‘den sonra Bulgurlu‘da da bu anlamda bir hareketlilik mevcut. Mağaca Kadınca‘da Bulgurlu bölgesinin son zamanlarda ki en popüler butiklerinden…

Mağaza Kadınca Butik Ferace

Mağaza Kadınca Butik Ferace

Tesettür abiyeden, günlük kullanıma uygun elbiselere, çantalardan çeşit çeşit aksesuarlara, hiç bir yerde bulamayacağınız feracelere ve dış giyim ürünlerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan Mağaza Kadınca, şık mağaza tasarım konseptini eşsiz kalitedeki ürünler ve sıcak misafirperverliğiyle bütünleştirmeyi çok iyi başarmış.

Her müşteriye özel ilgi gösterilerek kendisine ve bedenine en uygun modelleri tecrübeli satış temsilcileri ile birlikte seçme imkanı sunan Mağaza Kadınca bu alanda müşterisine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Mağaza Kadınca Butik Ferace

Uzun ve yorucu alışverişlerin ardından size sunulan lezzetli ikramlarla günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz Mağaza Kadınca‘da daha önce hiç bir butikte görmediğimiz düzenli olarak yapılan kahvaltı ve tatlı günleri de bulunuyor. Her bir müşteriyle özel olarak ilgilenilen bu butikte müşteriler için süpriz doğum günü etkinlikleri ve sohbet ortamı oluşturmak için özel kahvaltı ve çay saatleri düzenlenmektedir.

Mağaza Kadınca Butik Ferace

Mağaza Kadınca Butik Aksesuar

Butik alışveriş her geçen gün konseptini ve içeriğini değiştiriyor, Mağaza Kadınca’da tüm gelişen trendlerin en yakın takipçilerinden. Gerçek bir butik alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız Mağaza Kadınca‘ya mutlaka uğramalısınız.

Mağaza Kadınca Butik Koleksiyon

Mağaza Kadınca Butik Ferace

www.magazakadinca.com

Mağaza Kadınca Facebook / Mağaza Kadınca Twitter

Mağaza KADINCA Butik – ÜSKÜDAR
Adres: Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi. Ekşioğlu Özyener sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İSTANBUL
Tel : 0216 650 94 15
E-posta: info@magazakadinca.com

1 Yorum Bulunuyor

  • Sevim
    2013-08-16 | Permalink |

    Merhaba; pembe ferace elbise mağazanızda şuan mevcut mu eğer mevcutsa fiyatı nedir? tşk…

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *