Bu Kombinde Neon Renklerle Canlılığı Yakalayın

Bu Kombinde Neon Renklerle Canlılığı Yakalayın

Neon Renkli Tesettür Kombin
Yazla gelen renklilik, doğada ve kıyafetlerimizde hayat bulmakta. Bazen sadeliği tercih edebilirken bazen de rengarenk olmak isteriz. Doğanın her rengini kıyafetlerimizde kullanabiliriz. Neon renkler bu senenin vazgeçilmez bir trendi. Birçok tesettür giyim markası neon renklerle hazırladıkları koleksiyonlarla hanımların beğenisini kazanmaktadırlar. Artık modanın vazgeçilmezleri arasında yer alan bu göz alıcı tonları, bizler de sizin için kombinledik.

Beyaz üzerine mercan desenlerin bulunduğu şık uzun bir eteği, yine mercan bir yazlık triko ile kullanabilirsiniz. Ya da içine giyebileceğiniz sade şık bir gömlekle bu kombini ev gezmelerinizde tercih edebilirsiniz. Yazın gelmesi ile babetler, açık burunlu yazlık ayakkabılar da kombinlerinizde kullanabileceğiniz zarif modellerdir. Biz kombinimizde neon renklerde yeşil bir çanta ve yine birçok renk geçişi olan bileziklerle de, kıyafetimizde aksiyon oluşturduk. Sizler isterseniz çanta ve aksesuarınızda daha farklı renk tonlarını tercih edebilirsiniz.

Yazın Bereketi ve Canlılığı Kıyafetlerinizde Hayat Bulsun

İnsanın kendisi için bir kombin oluşturması bazen çok kolay bazen de çok zordur. İnsan bazen ruh haline bağlı, ne giyeceğini bilemez. Mevsim, iklim, gündüz, gece, bulunduğun yere ve o günkü konumlamaya göre bir kıyafet belirlemek, aksesuarlarıyla birlikte topyekun bilinçli bir kombin oluşturmak önemlidir. Çünkü her rengin, her kumaşın, her modelin ve tasarımın bir anlamı içinde barındırdığına göre, temel giysilerin yanında kullanılacak aksesuarlarla da estetik bütünlük tolere edilerek sağlanmalıdır.

Özellikle tesettürlü hanımlar için, kombinlerdeki değerlerin yerinde olması gerekmektedir. Tesettür kuralları içinde birçok detaya dikkat etmeleri gerekir. Ayakkabı, kullanılacak şal rengi ve çantada kombini tamamlayacak bir renk detayı hesaba katılmalıdır. Bu kombinde yazın bereketi ve canlılığı, sanki kıyafetlerimizde de hayat bulmaktadır.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir