Bu Kış Herkes Gri Giyecek

Bu Kış Herkes Gri Giyecek

Machka 2014-2015 Sonbahar Kış  Gri Renk Giyim Modelleri

2014-2015 Sonbahar Kış sezonu için hazırlanmış bütün koleksiyonlarda, sezon trendi olan grinin daha çok öne çıktığını görüyoruz. Soğuk günlerin ve kış mevsiminin etkisinde kalan tüm kadınlar siyahlar, kahveler ve lacivertlere yönelirken, bu kış grinin tüm tonları kadınların dolaplarında ayrı bir öneme sahip olacak.

Peki siz bu sezon hangi gri parçaya yatırım yapacağınıza karar verdiniz mi?

Etro 2014-2015 Sonbahar Kış Gri Renk Giyim Modelleri

İlk önerimiz gri yünlü uzun bir palto. Bu seçim ayrıca kışın vazgeçilmez klasiği olacak. Etro yeni sezon koleksiyonunda, grinin tüvitle ve kareli desenlerle birleşiminde grinin fazlasıyla tasarım etkisini görüyoruz.

Celine 2014-2015 Sonbahar Kış Gri Renk Giyim Modelleri

2014-2015 Sonbahar Kış sezonunda trendler arasında önemli bir yere sahip olan örmeler, gri renkle birleşince tamamen stil bir görüntüyü bize veriyor. Celine yeni sezon koleksiyonunda en güzel grileri örmelerle birlikte görüyoruz. Bize göre iki trendin birleşimini özel tasarımlarında yansıtan Celine, sezonda en iddialı parçalara sahip.

Mango 2014-2015 Sonbahar Kış Gri Kaban ve Manto Modelleri

Sizler de henüz moda alışverişlerinize çıkmadıysanız muhakkak stil ve trend yazılarımızı okumanızı öneriyoruz. Sezon alışverişlerinizde ilk yatırım yapılacak renklerden olan gri, size birçok renkle kontrast uyum şıklığını da beraberinde getirecek.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir