Bu Kış Gardroplar “Kar Beyaz”

Bu Kış Gardroplar “Kar Beyaz”

Beyaz Kıyafetleri Kışın Nasıl Kullanmalı

Soğuk havalar gelince beyaz renge mesafeli oluruz. Oysa artık renklerin ne mevsimi var ne de sezonu. Kış sezonunda karın bembeyaz yağmasından esinlenerek, 2015 sezonunda hit olacak beyaz parçaları sizlerle paylaşmak istedim.

Renklerin içinde en masum olan beyaz, elbiselerde ayrı bir naiflikte olduğunu belirtmeden geçmek istemem.

Beyaz Kıyafetleri Kışın Nasıl Kullanmalı

Bütün kadınlar olarak vazgeçemediğimiz, kar gibi beyaz elbiseler, gardroplarımızın en nadide köşesinde yerini alıyor. Kadın isterse siyahı, kırmızıyı, yeşili, maviyi, moru, sarıyı, turuncuyu, lilayı yani aklınıza gelebilecek her rengi feminen duygularla bezeyip, minimal formlarda bir kıyafet olarak kullanabilir.

Beyaz Kıyafetleri Kışın Nasıl Kullanmalı

Hiçbir renk ise beyazın yerini asla tutamaz. Beyaz renk gelinliğin renk mantalitesi içinde özel bir yere sahip olması, bütün genç kızlarımızın beyaza karşı ayrı bir duyarlılık göstermesine sebep olmuştur.

Beyaz Kıyafetleri Kışın Nasıl Kullanmalı

Beyaz, her kıyafette tasarımın gücü ile hoş görünür. Başka renklerle de kombin yapmak ise beyaz için kolaydır. Aslında beyaz renk başlı başına tek bir kıyafette, boydan boya bir elbise olarak tasarlanınca kuğu gibi bir güzelliğe ve zarafete de sahip olabilirsiniz. Tek renk beyaz bir abiye, beyaz bir gelinlik kadar ilgi çekicidir.

Beyaz Kıyafetler

Boydan bir elbise, uzun kolları ve gümüş kemeriyle vintage değerleri taşıyarak otantik bir görünüm kazandırıyor. Bunun yanında pelerinli, kuşaklı ve etekleri zeminle bütünleşen klasik elbiseler de beyaz renkle bir şıklık oluşturuyor.

Beyaz Kıyafetleri Kışın Nasıl Kullanmalı

Biz bugün beyazın masumiyetinden etkilendik. Sizler en çok etkilendiğiniz renklerden kombin yapmaya ne dersiniz?

Tesettür Giyim Trendleri 2015

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir