Boyut Atlayan Pelerin Kombinleri

Boyut Atlayan Pelerin Kombinleri

Tesettür Pelerin Modelleri

60’lara referans yapan şekiller ve modern kesimlerin yarattığı siluetler ile dikkat çeken parçalar arasında yer alan pelerinler kış aylarının vazgeçilmezi oldu. Pelerinler yaşamımıza girdiği andan beri onlara o kadar çok alıştık ki bir koleksiyonda eksikliğini görmeyince yadırgıyoruz!

Klasik pelerin modellerinin yanı sıra şu sıralar ilgimizi çekenler boyut atlayan pelerinler. Püskül detayları ile bohem, feminen ve ışıltılı duruşları ile son derece şık bir görünüm oluşturan pelerin modellerine takılmış durumdayız. İşte sezonun en iddialı 4 pelerin modeli ile 4 farklı tesettür kombin önerisi.

Farklı Pelerin Modelleri ile Tesettür Kombin 2016

Pelerinlerin ışıltılı dünyası ile tanışmaya hazır mısınız? Marc Jacobs koleksiyonundan seçtiğimiz yün pelerin ekose deseni ve parıldayan gri pul pulları ile sezonun en iddialı pelerinleri arasında yer alıyor. Böyle bir pelerini elbette sade siyah tonlarında parçalarla kombinlemekten yanayız. Özellikle A kesim uzun etekler üzerinde şık ve katmanlı bir görünüm sergileyecektir.

Farklı Pelerin Modelleri ile Tesettür Kombin 2016

Bundan iki sezon önce pelerinlerin lüks hali ile tanışacağımızı söyleseler asla inanmazdık. Her daim bohem siluetlerin temsilcisi olan romantik pelerinler şimdilerde lüks kumaşlar ve tasarımalrla yeniden hayat buluyor. Roberto Cavalli koleksiyonundan seçtiğimiz lüks dokulu pelerin her adımda savrulan saçakları ile sizden hep bir adım önden gidecek. Katmanlardan oluşan saçakları ile farklı ve özgün bir tasarıma sahip olan böyle bir pelerini siyah elbise ile kombinleyin.

Farklı Pelerin Modelleri ile Tesettür Kombin 2016

Kendimizi ‘saçaklar mı pelerinlere çok yakışıyor pelerinler mi saçaklara’ derken bulmamıza sebep olan Zeus+Dione’s marka pelerin zarif stili ile tek başına dahi etkisi altına alıyor. Sadece şalı gold tonalrında tercih edebilir diğer tüm parçalarla koyu bir romantizm ruhunu yaşatabilirsiniz.

Farklı Pelerin Modelleri ile Tesettür Kombin 2016

Çağdaş sanatçı Louise Bourgeois’ten esinlenerek hazırladığı koleksiyonuyla ses getiren Simone Rocha romantik detaylı pelerini ile mest ediyor. Brokar kumaş ile hazırladığı pelerin siyah kristal taşlarla süslenmiş. Özel davetler için sıradışı bir seçim olacak olan pelerini uzun eteklerle kombinleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir