Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Keten, pamuk ve kreplerden oluşan hafif koleksiyonuyla 2018 yazına modern bir bakış açısı getiren Bouguessa merceğimiz altında! Tesettürlü kadının günlük yaşamına kozmopolit bir görünüm kazandıracak parçalarıyla sofistike bir havayı yakalamayı başaran marka, hem kullanışlı hem de mükemmel bir stil arasında denge sağlıyor. İşte Boguessa 2018 yaz koleksiyonundan öne çıkan detaylarıyla tesettür giyim modelleri…

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

İki Farklı Sarıyla Elbise ve Trençkot

Sezonun en popüler renklerinden sarı, Bouguessa’da elbise ve dış giyim tasarımlarıyla yeniden hayat buluyor. Kruvaze elbise tasarımıyla limon sarısını buluşturan markanın bu öne çıkan görünümüyle, en soft sarıyla yeni jenerasyon cool trençkot adeta yarışıyor. İki farklı sarının iki ‘hit’ hallerinden birine oyunuzu kullanın.

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Metalik Görünümlerin İddialı Yansıması

Metalik griler, metalik maviler… Bouguessa’nın 2018 yaz koleksiyonunda göz alıcı tavırlarıyla öne çıkan parçalar, feminen tavırlarıyla stil ikonu olmaya aday. Şıklığın dozunu arttıran tasarımların ortak noktası ise iddialı olmaları. Yeni sezonda bakışları üzerine çekmeye başaran metalik görünümlerin dış giyimdeki bu karakteristik görünümleri göz ardı edilemiyor.

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

 

Modern Pardösülerde Mavi Yansımalar

2018 yazının ruhunu yansıtan mavi yansımalar, Bouguessa’nın pardösülerinde ferahlık kazanıyor. Bol kesimlerle sezonun konforunu ön plana çıkaran marka, tesettürlü kadının dış giyim anlayışına yeni bir bakış açısı getiriyor. Pardösüleri sıkıcı hallerinden kurtararak modernize eden Bouguessa, çizgi bloklarıyla renk verdiği maviliklerine tepeden tırnağa şıklık kazandırıyor.

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Yalın Formlara Natural Beyaz

Şehrin tadını çıkarmaya hazırlayan Bouguessa, beyazın en şık hallerini yalın formlu tasarımlarıyla buluşturdu. Naturelliğe yeni bir çizgi çeken marka, yaz sıcağında şehrin tadını çıkarmaya hazırlanan tesettürlü kadınların imdadına yetişiyor. Beyaz bol döküm elbiselerin beline dolanan kemerlerle form kazanan tasarımlardan; beyaz kaftanlara kadar birçok minimalist tasarım, Bouguessa 2018 yaz koleksiyonunda öne çıkıyor.

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Maksi Boy Monokrom Siluetler

Bouguessa’nın en dikkat çeken tasarımları arasında siyah – beyaz blok çizgilere sahip görünümleri geliyor. Cool siyah pantolonlarıyla maskülen ve romantikliğin buluştuğu sivri uçlu fiyonk terliklerine beyaz siyah şeritli pardösülerini tamamlıyor. Bu elegan görünümün kendine hayran bırakan tavrına, kumaşlarının kalitesi, kusursuz kesimleri eklenince sadelikle şıklık nasıl olur ortaya çıkıyor.

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Sihirli Parçalar: Elbise mi Pardösü mü?

Bouguessa’nın 2018 yaz koleksiyonun dikkat çeken tasarımlar arasında “giy-çık”lar yer alıyor. Tesettürlü kadının radarından kaçmayacak bu görünümler kavurucu sıcaklarda konforlu şıklığı vadediyor. Önü açıkken pardösü, tamamen kapalıyken elbise ve hatta alttan birkaç düğmenin açılmasıyla tunik olabilecek bu parçalar kreatif fikirleriyle gönülleri çoktan aldı.

Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Bouguessa 2018 Yaz Koleksiyonu” için bir cevap

  1. Kemal özkan dedi ki:

    Ürünlerin fiyatları görünmüyor bu konuda yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir