Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Bol Pantolon Kombinleri

Kombin1: Ceket: Topshop, Pantolon: Roberto Cavalli, Şal: Kayra

Bir kadın için pantolon, kesimi ve modeline göre rahatlığı ifade edebilir. Bol pantolonlarla yapılan kombinler, son yıllarda tesettürlü hanımlar tarafından ilgi görmekte. Özellikle rahat bir şıklık arayan hanımların kurtarıcı kıyafeti olan bol pantolonlar, bu sezonda tüm markalarda karşımıza çıkıyor.

Pantolon, önceleri bir erkek kıyafeti olarak karşımıza çıkıyordu. Zamanla statü sahibi bayanlar maskülen imaj oluşturan ceket etek gibi tayyörlerin yanında, ceket pantalon gibi takım elbiseleri de tercih etmeye başladılar. Bir kadın için takım elbise, maskülen bir imaj oluştursa da beyaz gömlekler ve flarlarla gizli ve büyülü bir feminen esintiyi de kendisine kazandırabilir.

Bol Pantolon Kombinleri

Kombin2: Pantolon: Vionnet, Gömlek: Thakoon, Eşarp: Athena

Peki bol pantolonları nasıl giymeli?

Bugün derlediğimiz kombinleri bol pantalonları esas alarak hazırladık. Bol bir pantalona aynı mantıkla bol kesimli şık bir tunik birbirini tamamlayan önemli iki unsurdur. Beyaz pantalona, gizli düğmeli asimetrik kesim bir ceket ne kadar da yakışır.

Bol Pantolon Kombinleri

Kombin3: Ceket: Antonio Marras, Pantolon: Chloe, Çanta: Valention

Beyazın, pembenin ve grinin uyumunu görmek ister misiniz? Pudranın hakim olduğu bir kıyafette, çiçekli bol pantalonla yakasız düğmesiz pembe bir ceket kombini beyaz gömlek ve babetlerle özgürlüğünüze kavuşturabilir.

Bol Pantolon Kombinleri

Kombin4: Ceket: Alberta Ferretti, Pantolon: Koton, Eşarp: Pierre Cardin

Bol siyah bir pantalon için de modern bir kap kurdeleli bir kumaş kuşağıyla yüksek stil ruhunuzu okşayabilir.

Bol kesim pantalonlar, yukarıda saydığımız bütün pantalon stilleri içinde bir kadın için maskülen bir değeri taşıdığını söyleyebilirim. Bol kesim pantalonların alameti farikası vücuda yapışmaması ve dökümlü durmasıdır.

Sizler de minimal şıklığınıza rahat formlar katmak istiyorsanız bu sezon bol pantolonlara gardrobunuzda muhakkak yer açın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir