Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Bol Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Bol Pantolon Kombinleri

Gömlek – Pantolon: Beymen 2017 Sonbahar Kış

Konfor alanını genişleten koleksiyonların yeni cool’u bol pantolonlar, tesettürlü kadınları kalbinden yakalıyor.

Hatır sayılır bir popülaritesi olan dökümlü görünümler, farklı olasılıklara yelken açmasıyla da seviliyor. Hem rahat, hem şık hem de oldukça karakterli olan bol pantolonlar nasıl kombinlenir sorusunun cevapları burada.

Bol Pantolon Kombinleri

Yelek: Max Mara

Yelek Uyumuyla Romantik Hava

Bol pantolonların konforlu havasını yeleklerin romantik duruşuyla tamamlayın. Feminen bir havayı yakalayacak yeleklerin zarif duruşuyla bol pantolonların rahat havası iyi bir ikili olacak. Romantik görünümler için pudra tonlarıyla oluşturacağınız hayalperest silüetleri, sonbaharda karakteristik topuklu bot ya da bootielerle tamamlayın.

Bol Pantolon Kombinleri

Takım: Kayra

Bol Pantolonlarla Maskülen Tarz

Şıklığın yeni joker parçası bol pantolonlar, ofis yaşamına adapte oluyor. Konforlu parçalar, sezonun maskülen ceketleriyle harika bir uyumu yakalıyor. Pantolon – ceketleri ister takım halinde kombinleyin isterseniz de ayrı ayrı parçalar olarak kullanın. İki türlü de bol kesim kruvaze ceketlerin bol pantolonlarla duruşunu kullanmadan geçmeyin.

Bol Pantolon Kombinleri

Pantolon: Anna Hariri

Kısa Denim Ceketlerle Uzun Görünün

Bol pantolonları kullanmakta çekinen kadınları, daha çok boylarının kısa görünmesinden korkuyor. Bunun içinse yöntem çok basit. Etek bolluğundaki bir pantolon edinmekle işe başlayın. Seçiminiz muhakkak yüksek bel olmalı. İnce bir beliniz verse kemerli yüksek bel pantolonları seçmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Bu parçanın üzerine ise bir tişört ve kısa denim ceketleri kombinleyin. Hem konforu yaşayın hem de olduğunuzdan daha uzun bir görünüme kavuşun.

Bol Pantolon Kombinleri

Gömlek – Palto: Beymen 2017 Sonbahar Kış

Maksi Paltolarla Kombinleyin

Uzun boylu kadınların muhakkak denemesi gereken kombinlerden biri, bol pantolon ve uzun palto ikilisi. 2018 kışına doğru yol alırken, trendlerin de belirlendiği sezonda bu ikilinin yıldızı sürekli parlıyor. Bu ikiliden birini ekose desenleriyle seçerek kombine hareket katabilir, karakteristik oxford ayakkabılarla cool görünüme kavuşabilirsiniz.

Bol Pantolon Kombinleri

Püsküllü Pançolarla Sonbaharı Getirin

Bol pantolonların üzerine kombinleyeceğiniz en havalı parça, püsküllü asimetrik pançolar. Bu ikili sonbaharı yaşarken şıklığı geride bırakmadan stilinizi vurgulayacak. Ne yerlere kadar dökülen ne de kısa bir panço tercih etmeyin. Diz üstü biten modeller, bol pantolonunuzla daha iyi bir görünüm yakalayacak.

Crop Trikoyla Konfor Alanı Genişlesin

“Crop” adıyla trendler listesine adını yazdıran kısa trikolar, bol pantolonlarla konfor alanını genişletiyor. Bunla beraber cool duruşu da temsil edelen ikili, sonbahar havalarına çok yakışıyor. Burada dikkat etmeniz gerekense bol pantolonların gerçekten bir etek görünümünde olması. Aksi halde şıklığınıza gölge düşürebilirsiniz. Bu görüntünün kesin çözümüyse trikoları önü kısa arkası uzun seçmek ya da kısa tunik modellerinin yırtmaçlı tasarımlarını tercih etmek olacaktır.

Bol Pantolon Kombinleri

Flare Pantolonlarla Bohem Görünüm

Bol pantolonların en bohem havasını yansıtan parçalardan biri de flare pantolonlar. Diz hizasından sonra genişlemeye başlayan tasarımlar, retro duruşlarıyla farklı silüetlere zemin hazırlıyor. Sonbahar kombinlerinde iyi bir seçenek olacak flare pantolonlar, kendi gibi retro trençkotlarla havalı bir görünüme kazanıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir