Bohem İftar Daveti Kombinleri

Bohem İftar Daveti Kombinleri

Elif Doğan Bohem Kombinleri

Nefes alan doğal kumaşlar, rahat kesimler ve sıcak toprak tonlarının hakimiyeti… Ramazan ayında bohem stillerin gösterişsiz ama bir o kadar şık duruşlarını denemeye ne dersiniz? Gelin iftar davetlerinin maneviyatına gölge düşürmeyecek bohem kombinlerden ilham alın.

Siyah Elbise & Toprak Tonlu Kimono & Krep Şal

Dünya modasının bile merkezinde olan elbise & kimono birlikteliği, tesettürlü kadınların da çekim alanına girmeli.

Siyah Elbise & Toprak Tonlu Kimono & Krep Şal

Vücuda değmeyen, akışkan dokudaki oldukça bol elbiseler, kendi gibi maksi boya ulaşmış kimonolarla iyi bir ikili. Bu konforu geride bırakmayacak krep ya da benzeri dokudaki rahat şalların bir ucu önde bir ucu arkada bağlanarak bu kombine eşlik etmesi de yerinde olacak. Siyah ve sıcak toprak tonlarından seçeceğiniz parçalar, bohem tavrı güçlendirecek.

Keten Elbise & Deri Terlik & Hasır Çanta

Keten Elbise & Deri Terlik & Hasır Çanta

Sıcak yaz günlerine denk gelen Ramazan ayında, ferah kombinleri deneyin. Sezon koleksiyonlarında yerini alan keten elbiseler de seçenekleriniz arasında yerini almalı. Kuaybe Gider’in yeni koleksiyonunda bohem esintilerin derinden hissedildiği birçok parça yer alırken karşımıza çıkan keten siyah elbise de bunlardan biri olabilir. Keten elbiselerin hasır çanta ve hasır ayakkabılarla olan eşleşmesi de hem ikonik bir duruş sağlayacak hem de doğal ve sakin bohem tavrını güçlendirecek.

Etnik Desen Etek & Pamuklu Gömlek & Sandalet

Etnik Desen Etek & Pamuklu Gömlek & Sandalet

2019 ilkbahar – yaz koleksiyonlarında bohemyaya yolculuk eden etnik desenli etekler, iftar davetlerinde de yardıma koşacak. Kimi batik desenleryle kimiyse mikro çiçeklerin yeşil, turuncu gibi doğal renklerle buluşmasıyla karşımıza çıkıyor. Mango’nun yeni sezon koleksiyonunda da göreceğiniz etnik desenli maksi boy etekler; doğal kumaşlı pamuk gömleklerle ve sandaletlerle eşleşince kombinin bohem ruhu tamamlanıyor.

Abaya & Mule Ayakkabı

Siyah Abaya & Mule Ayakkabı

Koleksiyonlarda yerini alan modern görünümlü birbirinden özel abaya ve kaftanlar, Ramazanda iftar davetleri için en uygun seçeneklerden. Bol, dökümlü halleriyle bohem; şık kumaş dokularıyla iddialı görünen abayalar deri mule ayakkabılar, ipek karışımlı şallarla iyi bir görünüm sunuyor. Baştan aşağı siyahı kullanırken detaylarda kendini gösteren toprak tonları da bohem havanızı güçlendirecek ayrıntılardan.

Pileli Etek & Denim Gömlek & Taba Aksesuarlar

Pileli Etek & Denim Gömlek & Taba Aksesuarlar

Sezon boyu trendler listesinde başı çeken pileli etekleri; Ramazan ayında bohem bir havayla kombinleyin. Denim gömleklerle kombinleyeceğiniz beyaz pileli eteklerle; taba rengi deri çantalar ve sandaletlerle eşleştirin. Krem tonlarındaki şal ile tamamlayacağınız kombin hem genç bir görünüm hem de yerinde bir sadelikle arkadaşlarla, eş – dost ile buluşulan iftar davetlerine eşlik edecek.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir