Boğaz Manzarası Eşliğinde Doyumsuz Sohbetler için “Dilruba Restaurant”

Boğaz Manzarası Eşliğinde Doyumsuz Sohbetler için “Dilruba Restaurant”

YesilTopuklar.com editörleri sizlere en güzel ve en nezih Alkolsüz Mekan önerilerinde bulunmaya devam ediyor. Yeni durağımız Dilruba Restaurant…

Alkolsüz Mekanlar Dilruba Restaurant

Alkolsüz Mekanlar: Dilruba Cafe & Restaurant

Fethipaşa Korusu, Üsküdar’ın kuzeyinden başlayıp bütün sırt ve yamaçları geçtikten sonra Kuzguncuk’ta biten, enfes rahatlatıcı bir ortama sahip korudur.

Boğaz manzarası ile bütünleşen bu rahatlatıcı ortam sizlere aileniz ile güzel vakitler geçirme ortamı sağlayabilir. İşte böyle güzel ve doğal bir ortamda bulunan Dilruba Cafe & Restaurant güler yüzlü çalışanları, lezzetli ve temiz yemekleri ile siz ve aileniz için güzel bir akşam yemeği, hoş bir sabah kahvaltısı veya eşinizle dostunuzla iki yudum kahve için, hoş sohbetler geçirebileceğiniz ferah bir mekan.

Alkolsüz Mekanlar Dilruba Restaurant

Dilruba Restaurant, Dilruba Bahçesi, Kafeterya ve Restaurant olmak üzere üç ana bölümden oluşuyor. Bahçe büyük havuzu ve 1000 kişilik kapasitesi ile yaz aylarında doyumsuz keyifler sunabiliyor. Aperatif yiyecekler ile de açlığınızı yatıştırabileceğiniz bahçe bölümünde ki kafeden karnınızı doyurabilir, boğazın karşısında nargile keyfinin tadını çıkartabilirsiniz.

Otopark sorunu yaşamadığınız doğayla iç içe olan Dilruba Restaurant’da büyük davetler verebilir, konuklarınızı iyi bir şeklide ağırlayabilirsiniz. Osmanlı mutfağının yanı sıra dünya mutfağından da lezzetler bulabileceğiniz Dilruba Restaurant’da, Osmanlı pideleri, ve her çeşit ızgara menüsüde bulabilirsiniz.

Alkolsüz Mekanlar Dilruba Restaurant

Aileniz veya sevdiklerinizle güzel bir hafta sonu yaşayabileceğiniz Fethipaşa Korusu’nda bulunan Dilruba Restauran’da, yeşillikler arasında hoş bir gezintiden sonra, lezzetli ve kaliteli bir açık büfe kahvaltı ile de kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Dilruba Cafe & Restaurant İletişim:
Adres: Fethi Paşa Korusu Fıstıkağacı – Üsküdar – İstanbul
Tel: 0 216 492 15 00

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir