Blazer Ceketler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Blazer Ceketler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Blazer ceketler, gardırobumuzda bulunması gereken parçaların başında gelir. Blazer ceketler özellikle çalışan hanımların kurtarıcı temel parçalarıdır. Kombininizde bu şık ceketleri tercih ettiğinizde, hem maskülen, hem de karizmatik bir stile imza atarsınız. Sizlerin de vazgeçilmezleri arasında blazer ceketler geliyorsa, bu kombinlerimiz tam size göre…

Blazer Ceket Kombinleri ve Stil Önerileri

Kombin3: Ceket: Bpc, Etek: Meslita, Ayakkabı: Dorothy, Çanta: Rebecca

Kombinlerinizde desenli blazer ceketleri kullanın

Sezonun öne çıkan trendlerinden olan desenleri, blazer ceketlerde denemelisiniz. Özellikle 2014 yılı ile birlikte desenlerin her parçada öne çıkması ile, sizlerde kombinlerinizde desenli blazer ceketlere yer vermelisiniz.

Blazer Ceket Kombinleri ve Stil Önerileri

Kombin1: Ceket: Versace, Etek: Temperley, Çizme: Bottega, Çanta: Dareen

En çok eteklerle tercih edilen blazer ceketleri, elbiselerinizle de kombinleyebilirsiniz. Desenli rengarenk elbisenizin renk dengesini, düz tek renk bir blazer ceketle kontrast sağlayabilirsiniz. Kısa kollu elbiseleri de blazer ceketlerle kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Blazer Ceket Kombinleri ve Stil Önerileri

Kombin5: Ceket: Mpschino, Etek: Kayra, Çizme: Aldo, Çanta: Saint Laurent

Spor ve klasik blazer ceketlerle şıklığı yakalayın

Çalışan hanımlar blazer ceketleri daha resmi bir stil için tercih ederken, günlük giyiminizde ise spor kombinlerinizde blazer ceketleri tercih edebilirsiniz. Denimlerinizle birlikte kullanabileceğiniz gibi, çiçekli rengarenk bir eteğin üzerine tek renk bir blazer ceketi kombinleyebilirsiniz.

Blazer Ceket Kombinleri ve Stil Önerileri

Kombin2: Ceket: CC, Etek: Giambattista, Çizme: Giuseppe, Çanta: Jimmy

Maskülen bir stilin habercisi gibi görünse de blazer ceketler şık ayakkabılarla, çantalarla ve zarif aksesuarlarla feminen bir şıklığın da habercisidir.

Blazer Ceket Kombinleri ve Stil Önerileri

Kombin4: Ceket: Moschino, Etek: Mermaid, Çizme: 3.1 Phillip Lim, Çanta: Modalu

Özellikle son iki sezondur floral trendini göz önünde bulundurursak, bahar aylarında floral desenlerin hakim olduğu rengarek bir blazer ceketi kombinlerinizde kullanmanızı öneriyoruz.

Yorumlar

“Blazer Ceketler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?” için bir cevap

  1. Ayşe ÖZEL dedi ki:

    Yabancı markalardan bulamadıgımız için ya yerli markalar onlar gibi üretsin yada siz yerli markalardan kombinler yapin lutfen…… 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir