Bize Kaban Seçimini Söyle Sana Nasıl Biri Olduğunu Söyleyelim!

Bize Kaban Seçimini Söyle Sana Nasıl Biri Olduğunu Söyleyelim!

Tesettür Kaban Modelleri

Serin havaların etkisi altına girdiğimiz şu günlerde hepimizin en akın arkadaşı kabanlar oluyor.

Soğuk kışa kalkan olan kabanlar içimizi ısıtmanın yanı sıra karakterimizi de ele veriyor. Peki senin kaban seçimin karakterinle ilgili hangi ipuçları veriyor?

Tesettür Kaban Kombinleri 2023

Zamansız Renklerde Kaban Tercih Edenler

Kahverengi, siyah ya da antrasit gibi klasikleşen renklerde kaban tercih eden biriyseniz riskten uzak garantici bir yapınız olması oldukça muhtemel. Bilinmedik sularda yüzmeyi sevmeyen ve kendi çizgisini her zaman korumayı seven bir yapınız var ve bu da sizi her zaman stil sahibi görünmenizi garantiliyor.

Tesettür Mont Kombinleri 2023

Beklenmedik Desenli Mont Tercih Edenler

Desen dünyası çok da herkesin girebileceği bir dünya değil işte siz eğer bu dünyanın insanıysanız dünyadaki %70’lik grubun dışında kalan bir karakteriniz var. Sıradanlık hiç de size göre değil. Hayata adeta renk ve enerji katmaya gelmişsiniz. Nefes aldığınız her sürenin tadını çıkarmayı seviyor ve doya doya bir ömür için tüm coşkunuzu etrafınıza yansıtıyorsunuz. Aldığınız riskin keyfini sürerken zirveden herkese el sallar gibi bir duruşunuz olduğu kesin.

 

Tesettür Palto Kombinleri 2023

Açık Tonlarda Uzun Palto tercih Edenler

Ne risksiz bir yaşam ne de eğlenceli bir duruş… Bunların hiç biri siz değilsiniz. Siz son derece özel zevkleri olan, seçici ve attığınız her adımı özenle atan birisiniz. Sade ama özel bir görüntü tam da size göre olacaktır. Kaliteli parçalarla elegan bir stilin kapılarını aralarken abartıdan uzak duruşunuzla her daim fark ediliyorsunuz. Açık tonlarda iyi seçilmiş bir palto ile yapamayacağınız hiçbir şey yok.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir