BEYMEN Club’tan Şık Tatil Önerileri

BEYMEN Club’tan Şık Tatil Önerileri

Beymen Club Şişme Mont

Günlük hayatı şık tasarımlarla renklendiren BEYMEN Club, yeni seneye enerjik bir başlangıç yapmak için yılın ilk tatiline hazırlananlar veya uzun hafta sonu tatili planlayanlar için pek çok seçenek sunuyor.

Birbiriyle kolayca tamamlanabilen farklı doku ve tarzlardaki tasarımlardan oluşan BEYMEN Club Kadın 2018-2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda her yaştan kadının değişen ruh halleri ve farklı kişiliklerine uygun alternatifler yer alıyor.

Beymen Club Kazayağı Desen Şişme Mont ve Beyaz Bot

Koleksiyon geneline yayılan güneşin kar üzerindeki ışık oyunlarından ilham alan pırıltı detayı trikolardan şapkalara pek çok tasarıma romantik bir dokunuş katarken, BEYMEN Club’ın sevilen kaz logosu da gözalıcı tacıyla ile dikkat çekiyor.

Beymen Club Vinil Ceket ve Şişme Yelek

Devetüyü kabanlar, canlı sezon renklerindeki paltolar, casual bir şıklık sunan puf montlar, klasik sherlingleri yeniden yorumlayan deri montlar, palto gibi giyilebilen uzun hırkalardan oluşan dış giyimler farklı stil ve modelleri ile tüm okazyon ve günler için birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Beymen Club Kırmızı Şişme Mont ve Siyah Bot

Koleksiyondaki tasarımlar sezonun vazgeçilmezi yün atkı ve bereler, süet eldivenler ve sofistike yün fötr şapkalarla tamamlanıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir