Beyaz Renkli Kıyafetleri Kombinlemenin Püf Noktaları

Beyaz Renkli Kıyafetleri Kombinlemenin Püf Noktaları

Beyaz Renkli Tesettür Modelleri

Güneş, yemyeşil doğa, hafif esen akşam rüzgarları yazın habercisi bize… Renklerin hepsinin en canlısı ile ortaya çıktığı bu mevsimde, beyaz masumiyeti ile en dikkat çeken renklerden. Her sezon olduğu gibi bu sezon da beyaz, en özel kıyafetlerde kendisine yer buldu. Birçok beyaz renkli kıyafetten hangisini seçeceğinize karar veremiyor musunuz? İşte size yardımcı olacak ipuçları.

Beyaz Renkli Tesettür Kombinler

Kombin: Etek: Acne, Ceket: Fenn, Çanta: Michael Kors

Baştan ayağa beyaz

Açıkçası baştan ayağı tek renk giyilmesini çoğu zaman onaylamasakta, beyazı bu bakışımızdan bir kenara koyuyoruz. Çünkü baştan ayağa beyaz giymek artık çok trend. Belki çantanızda, belki eşarbınızda ikinci bir renge şans tanıyabilirsiniz. Beyaz etekler, tunikler, gömlekler, ayakkabılar ve bir kombini tamamlayan diğer tum parçaları, beyazdan seçmeye ne dersiniz?

Beyaz Renkli Tesettür Kombinler

Kombin: Gömlek: Acne, Ayakkabı: Keds, Gözlük Mango

Soft tonların eşliğinde beyaz

Her zaman minimal şıklıktan yanayız. Renklerin de birbiri ile çok kaynaşmaması taraftarıyız. İkili kombinasyonlarda tercih edilecek renkler birbiri ile en uyumlu ve benzer renklerden yana olmalı. Sizler de beyaz renkli kıyafetlerinizi soft renklerle kombinleyebilirsiniz. Pudralar, açık sarılar, su yeşilleri, lilalar beyazın yanına tercih edebileceğiniz renkler arasında.

Beyaz Renkli Tesettür Kombinler

Kombin: Ceket: Emilla, Pantolon: Givenchy, Çanta: Topshop

Desenlerde beyaz ahengi

Eğer tek renk hakimeyetindeki kıyafetlerle aram iyi değil diyorsanız, desenli kıyafet seçimlerinizde beyazın ağırlığına dikkat edebilirsiniz. Bu yaz beyazın masumiyetindeki özel kombinler oluşturmaya ne dersiniz?

Beyaz Renkli Tesettür Modelleri

Yaz sezonu için beyaz uçuş uçuş etekler, tunikler, romantik elbiseler ve vintage esintesindeki beyaz dantel detaylı tüm kıyafetler, sizin de aklınızın bir köşesinde muhakkak olsun.

Beyaz Renkli Tesettür Modelleri

Yorumlar

“Beyaz Renkli Kıyafetleri Kombinlemenin Püf Noktaları” için bir cevap

  1. […] renk kendi dünyasında bir duygunun ifadesini yansıtıyor. Beyaz masumiyetin, pembe hayallerin, yeşil huzurun, mavi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir