Beyaz Kombinlerle Yaz Şıklığı

Beyaz Kombinlerle Yaz Şıklığı

Beyaz Tesettür Kombinler

Kombin1: Kap: Michael Kors, Şal: Kayra, Çanta: Michael Kors

Ülkemizde bazen dört mevsim birden yaşanır. Ama yaz geldiğinde kıyafetlerimizdeki ortak nokta, beyaz giysilerin en ön sırada yer alması. Beyaz güneş ışınlarını üzerimizde toplamadığı gibi güneşin zararlı etkenlerini de bloke eden bir özelliği vardır. Bu açıdan sıcak ve güneşli yaz günlerinde beyaz giyinmek en akılcı bir tercih. Gerçi açık renkler ve pastel renkleri içeren yaz giysilerimiz de yok değildir. Ama beyaz giysilerimiz tamamen şıklığımızın merkezini oluşturur.

Beyaz Tesettür Kombinler

Kombin2: Kap: Malene Birger, Pantolon: Mismash, Ayakkabı: Lamis

Dış giyimlerimizde pardesülerimiz, kaplarımız, tuniklerimizi beyaz renk seçimiyle kombinlediğimizde tam da bir yaz şıklığına kavuşabiliriz. Beyaz giysiler giyindiğimizde hem temizlik hem de pozitif duyguları taşıma anlamında bir imaj sergilememiz için yeterli bir sebebtir. Yaz sıcaklığını beyaz giysilerimizle izole edebiliriz.

Beyaz bir kap için açık kahverengi şık bir ayakkabı, kahverengi ipek bir eşarp kıyafetimizi tamamlayabilir. Bu kıyafetimize çiçekli bir pantalon ayrı bir hava katabilir. Fume renkler, buz mavisi ya da vişnenin tonları kıyafetimize bambaşka değerler katabilir. Önemli olan beyazla uyum içinde olan renklerin tonlarından seçeneğimizi doğru yapabilmektir.

Beyaz Tesettür Kombinler

Kombin3: Trench: Moncler, Çanta: Oasis, Şal: Kayra

Özellikle sahil illerimizde beyaz renkli kıyafetler doğru bir tercihtir. Beyaz kıyafetler sahil şehirlerinde öncelikli giyilen kıyafetttir. Bazı yöreler için beyaza yakın renk skalasının da yaz için şıklık oluşturacaktır. Madem ki beyazı tercih ediyoruz, beyaz kıyafetimize yakışır kontrast diğer parça, aksesuar ve takıların da kontrast renklerle bir ahenk oluşturmada önemini unutmamalıyız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir