Beyaz Kap ve Trençkotlar Nasıl Kombinlenir?

Beyaz Kap ve Trençkotlar Nasıl Kombinlenir?

Uzun ve beyaz bir kap düşünün kendinize. Baharla birlikte istediğiniz bu şık kapla üç kombin hayal edin. Seçeceğiniz şık kap, kumaşı rengi kesimi modeli ile hepsi birden bir giysinin değerine değer katacak unsurları içermeli. Yakasıyla özel, sadeliğiyle dikkat çeken, bunun yanında entelektüel bir havası olan bu kapla öyle bir kombin yapmalıyız ki, şiir gibi, şarkı gibi ahenk ve estetikle buluşalım…

Beyaz Kap ve Pardesü Kombinleri

Kombin1: Kap: Matthew Williamson, Çanta: Galliano, Eşarp: Pierre Cardin

Beyaz kapla ilk hazırladığımız kombinde, mavimsi özel değerlerden yola çıkabiliriz. Taşlanmış kot pantalon, turkuaz çanta ve turkuaz taşlı takılar, babet ayakkabı ve ipek eşarbıyla ayrı bir hava yaratılacaktır. Bu kombinde yazlık bir kıyafet için spor bir stilin, entellektüel versiyonu da diyebiliriz.

Beyaz Kap ve Pardesü Kombinleri

Kombin2: Kap: Matthew Williamson, Çanta: Michael Kors, Ayakkabı: Elite Goby

Beyazla herşey elit bir eşleşmedir. Oranjın, sarının beyazla kaynaşması ayrı bir güzellik, ayrı bir zerafet ve ayrı bir şıklıktır. Babet ayakkabılar, klasik saatler, askılı çantalar, gözlük ve oranj pantalonla bütünlük sağlayan bir şıklıktır.

Beyaz Kap ve Pardesü Kombinleri

Kombin3: Kap: Matthew Williamson, Çanta: Roger Vivier, Eşarp: Aker

Son kombinimiz beyaza mührünü vuran fıstıki renklerdir. Fıstık yeşili pantalon, fıstık yeşili zarif bir ayakkabı, bu kombinin baskın karekteridir. Klasik saatiyle, gözlüğüyle, çantasıyla ayrıca bir denge unsurudur. Eşarbın klasik havasıyla birlikte, bu kıyafetimiz seçkin hanımlar için vintage stilin habercisidir.

Bir kombinde ana metaryel ve parçalar beyazın nezihliğiyle öne çıkıyorsa, onu dengeleyen renk ve metaryeller de o ahengin içinde tabii olarak kendiliğinden yer alır. Umarız sizler de kendinize göre bir ceket, bir kap ve bir yazlık kıyafet belirleyip, ona uyan ve onunla ahenk içinde birleşen parçalarla birlikte kendinize yakışan kombinler hazırlayabilirsiniz.

Yeşiltopuklar editörleri olarak amacımız, sadece sizlere fikir vermek ve ilham almanızı sağlamaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir