Beyaz Giy, Söz Olsun!

Beyaz Giy, Söz Olsun!

Beyaz Tesettür Giyim Modelleri

Yaz denildiğinde aklına ilk gelen renklerdendir beyaz. Hem saflığı hem de temizliği simgeler…

Kullanımı biraz zor olsa da yaz ayları için ideal renklerdendir. Beyaz giymek psikolojinize de iyi gelir, ferahlarsınız. Neyse efendim, 2016 yazında boolca beyaz giyeceğiz. Hem de baştan aşağı! İsterseniz kat kat beyaz giyin. İsterseniz ton sür ton yapın. Size vereceğimiz en rahat stil önerisi ise şöyle; beyaz bol ve beli lastikli pantolon üzerine beyaz ipek gömlek ve üzerine diz altında biten beyaz, tiril tiril kumaştan bir pardösü. Ayakkabı tabii ki sneaker! Çantanızı renkli kullanabilirsiniz. Portakal turuncusu oldukça cool duracaktır.

Beyaz Tesettür Giyim Modelleri

Baştan Aşağı Beyaz!

Bu yazın tartışmasız en rahat en cool ve en zarif stillerini göreceğimiz beyaz renk, bir çok farklı tarzda karşımıza çıkıyor. Tasarımcılar dantelli, güpürlü, ipek, şifon, işlemeli, payetli gibi modaseverleri etkileyecek tasarımları ortaya çıkarttı.

Beyaz Tesettür Giyim Modelleri

Zarif, romantik ve biraz da vintage tarza sahip olmak isteyenler için dantel işlemeli elbiseler, bluzlar oldukça ideal. Bohem tarza bürünmek için de püsküllü, fırfırli etekler, gömlekler ceketler biçilmiş kaftan.

Beyaz Tesettür Giyim Modelleri

Bu yaz sadece kıyafetlerde değil, aksesuarlarda, ayakkabılarda da beyaz furyası son gaz devam ediyor. Kışın zevkle giydiğimiz beyaz sneaker’lar yaza transfer oluyor, mat deri stilettolar ile şıklık yarışına devam ediyor, beyaz çantalar ile farkımızı ortaya koyuyor, şal/eşarp ile de safkan cool görünüyoruz.

Beyaz giy, söz olsun efendim.

Yazı: Munise Boz

Yorumlar

“Beyaz Giy, Söz Olsun!” için bir cevap

  1. Sebahat dedi ki:

    Ilk bastaki etege ve bluza bayildim…nasil alabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir