Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Berrin İstanbul 2018-19 Desenli Elbise ve Etek Modelleri

Siyah – beyazın artistik gücü, canlı renklerin coşkusu, detaylara işlenen sıra dışı çizgilerle Berrin, sezonu selamlıyor. Tesettürlü kadının yeni nesil görünümlerine güçlü bir çizgi çeken marka, deneysel parçalarla stilleri sıradanlıktan kurtarmaya hazır. Bilindik kalıplarının ötesinde, çarpıcı tesettür kombinler yapmanın peşindeki kadınları davet eden Berrin’in 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’na gelin birlikte göz atalım.

Berrin İstanbul 2018-19 Leopar Desen Elbise ve İkili Takım

Vahşi Leoparın Efsanevi Dönüşü

2018/18 sonbahar – kış sezonuna iddialı bir giriş yapan leopar desen, markaların kıskacında. Berrin İstanbul’un da yeni sezonda radarına takılan bu güçlü trend, oldukça vahşi ve oldukça egzotik. Sokağın stil sahibi parçalarına hayat veren leoparlar, vücudu saran feminen kesimlerden ziyade, daha bol ve daha minimalist. Berrin’in çizgisiyle tesettürlü kadınları kendine çekmeyi başaran leopar desenli parçalar, pantolon – gömlek takım, tulum ve elbise görünümleriyle karşımızda.

Berrin İstanbul 2018-19 Tulum Modelleri

Tek Parça Şıklığın Yeni Adı: Tulum

Tesettürlü kadının dolabı son yıllarda yepyeni bir trende kapılarını açtı. Tek parça şıklığa adını altın harflerle yazdırmayı başaran tulumlar şimdilerde Berrin’in dokunuşuyla kusursuz bir tavra büründü. Koleksiyonda dikkatleri üzerine toplayan cool çizgili tulumun en büyük rakipi klasik formuyla kendine aşık eden siyah tulum. 2018 sonbaharında yeni bir stile, modern ve şehirli görünümlere kavuşmak isteyen kadınlar bu iki parçayı da alışveriş listelerine eklemeli.

Berrin İstanbul 2018-19 İspanyol Paça Pantolon Modelleri

İspanyol Rüzgarları Esiyor

2018/19 sonbahar – kış sezonunda İspanyol rüzgarları esiyor! Berrin’in yeni koleksiyonunda da hissedilen bu trend, kusursuz kesime sahip İspanyol pantolonlarla karşımızda. Olduğundan daha ince ve daha uzun bir görünümün isteyenler için süper kahraman görevi yapacak tasarımlar, siyahıyla, kırmızısıyla, bordosuyla burada.

Berrin İstanbul 2018-19 İkili Takım

Ofisten Davete Yenilikçi Takımlar

Berrin 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonunda takım parçalar, yenilikçi kesimleri ve renkleriyle tutku uyandırıyor. Resmi anların, ofis stillerinin, mesafeli ortamların baş rolündeki tasarımlar artık zaman ve mekan tanımıyor. Farklı kulvarlara da geçiş yapmayı başaran takımlar, markanın farklı dokunuşlarıyla özgün bir tavra bürünüyor. Ekose desenlerle buluşan takımlar mesai saatlerinde dozunda bir şıklığı vadederken; capcanlı renk ve desenlere sahip takımlar davetlerin, akşam yemeklerinin, özel anların ikonik ismi oluyor.

Berrin İstanbul 2018-19 Yazı Baskılı Etek Modelleri

Sezonun ‘İt’ Parçası: Yazı Baskılı İkonik Etekler

Berrin 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonunda ikonik etekler, tesettürlü kadını kendine çekiyor. Belden oturan formları ve A kesimleriyle tüm vücut tiplerine adapte olacak parçalar, siyah – beyazın asaletine yanına alıyor. Ve yetmiyor yazı baskılı şeritleriyle sezonun “it” parçası olmayı başarıyor. İster ofiste ister alışverişte, hafta içinden hafta sonuna uyarlanacak bu etekler, dolapların olmazsa olmazı listesinde.

Berrin İstanbul 2018-19 Yazı Baskılı İkili Takım

Spor – Şık Yorumlarda Yazı Trendi

Kimi italik, kimi bold ama hepsi spor ve şık… Berrin yeni sezon koleksiyonunda çok sevilen bir trende imzasını atıyor ve dolapların anahtar parçalarına ikonik bir görüntü getirmeyi başarıyor. Spor takımlarda karşımıza çıkan kalın yazı stillerinin yanı sıra; tulumların paçalarına zarifçe işlenen italik yazılar romantik bir havayı yansıtıyor. Berrin bu ikonik görünümlerinde de siyah – beyazın gücünü vurguluyor.

Berrin İstanbul 2018-19 Sarı Bluz ve Kırmızı Elbise Modelleri

Koleksiyonun Canlı Renk Skalası

Berrin 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonunda siyah – beyazın asil gücünü genişçe kullanıyor. Bu iki güçlü birlikteliğe sezonun hit renkleri de eşlik ediyor. Sarı, kırmızı, bordo ve mavinin en canlı, capcanlı tonları iddialı stillere göz kırpıyor.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Berrin İstanbul 2018-19 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-1
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-2
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-3
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-4
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-5
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-6
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-7
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-8
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-9
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-10
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-11
Berrin İstanbul 2018/19 Sonbahar – Kış Koleksiyonu-12

1 Yorum Bulunuyor

  • Büşra Tokar
    2019-02-08 | Permalink |

    Mükemmel bir koleksiyon olmuş, Berr In her zaman fark yaratmayı başarıyor

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *