Belinizi İnce Gösterecek 4 Elbise Modeli

Belinizi İnce Gösterecek 4 Elbise Modeli

Gizce Siyah Elbise

Elbiselerle olan bağınızı güçlendirecek 4 modelle buradayız! Onlar sadece sadece renk ve desenleriyle çekim alanına girmiyor, aynı zamanda kesimleriyle belinizi ince göstermeyi de vadediyor.

Kimi A kesim modeliyle kimi bel büzgüsüyle… Gelin, tesettürlü kadının dolabında en az bir tanesinin mutlaka olması gereken sezon parçalarına göz atalım .

Mango Sarı Geometrik Desenli Uzun Elbise

Elbise – Mango

Bel Büzgüleriyle Ayar Sizde

Bazen öyle sıcak havalar yaşanıyor ki elbiseler üzerimize değsin istemiyoruz. Ama bazen de aşırı bolluk salaş gösterdiğinden görünümü tamamlayacak bir kemere ihtiyaç duyuyoruz. Tam böyle kararsız anlarda ihtiyacınız olacak şey bel büzgülü elbiseler oluyor. Sezon koleksiyonlarında neredeyse her markada yerini alan bu elbiselerde, kemer ayarı sizde. İster beli ince göstermek için sıkın, ister konforu kaçırmamak için özgür bırakın. Ancak şunu da unutmayın, üst kısmınız çok genişse bu modellerde kemeri çok da sıkmamak gerekiyor.

Mango Desenli Gömlek Elbise - Refka Desenli Gömlek Elbise

Mango Gömlek Elbise
Refka Gömlek Elbise

A Kesim Gömlek Elbise

Tesettürlü kadının dolabında mutlaka olmasını gereken parçalardan biri A kesim gömlek elbise. Neredeyse her vücut tipine uyum sağlayan bu modeller, elegan duruşları sportif çizgide yansıtmak isteyenler için harika bir öneri. Belden oturan formları ve etek kısmı hafifçe genişleyen modeller, hem kalçayı örtüyor hem de incecik bir siluet kazandırıyor. Ancak bu parçaları tam bedeninize göre seçmelisiniz. Dar modellerde düğmelerin patlayacak gibi durması, ince göstermenin önüne geçip itici bir hava yansıtabilir. Bir tık bol seçimler her zaman daha avantaj. Böyle durumlarda da elbisenin kumaşından bir kemer ayarı tutturmanızda yardımcı olacak .

Touche Beli Lastikli Volan Elbise

Elbise – Touche

Peplumlar Yeniden Aramızda

Bir zamanlar adı demode listesinde karışan peplum elbise modelleri, 2020 ilkbahar – yaz sezonunda yeniden aramıza karışıyor. Elbiseleri bir takım havasına dönüştüren parçalar, ince bel görüntüsünü sevenler için iyi bir alternatif olacak. Ancak dikkat etmeniz gereken iki nokta var. Birincisi, peplum kısmı kesinlikle ‘bel hizası’nda olmalı. Bir tık aşağıda bile olsa, kalın görünmenize sebep olabilir. Ayrıca bele tam olarak oturmalı. Peplum modellerde bol görünüm işinize yaramayacaktır. Bunun dışında sezonun drapeli elbise modelleri de peplumla yarışta.

Touche Kemerli Kloş Elbise

Elbise – Touche

Akışkan Kloş Elbiseler

Özel günlerde, davetlerde, mezuniyette ya da bir akşam yemeğinde… Şık, elegan ve zarif bir görüntü arıyorsanız, yolunuz kloş elbiselerden geçmeli. Krep kesimler, şifonlar ya da ipeksi dokulara sahip kumaşlarla tasarlanan modeller, belden oturan kesimleriyle incecik bir havaya yardımcı oluyor. Bel kısmı vücudu hafifçe saran, incecik bir kemerle sabitlenen modellerin etekleri de bu yumuşacık dokusu sayesinde akıp gidiyor. Bu modellerde aklınızda olması gereken, eğer fazla kilolarınız varsa asla likralı dokulardan tercih yapmayın. Bele otursa da bir iki santimlik bolluk daha yerinde olacaktır. Ayrıca, şık olmaya oldukça yatkın bu parçalar, daha spor eşleşmelerle günlük hayata da uyarlanabilir .

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir