Bebeğiniz İçin Hepsi Bir Arada Oturma Sistemi

Bebeğiniz İçin Hepsi Bir Arada Oturma Sistemi

Bebeğiniz İçin Hepsi Bir Arada Oturma Sistemi

Bebekler Stokke Ürünleri İle Büyüyor

Stokke, doğumdan itibaren kullanılabilecek hepsi bir arada oturma sistemi ile bebeğinizin büyümesine adım adım eşlik ediyor.

Çocukların sağlıklı gelişimini destekleyen akıllı tasarımların yanı sıra çocukların aileleri ile güçlü bir bağ kurmalarını sağlayan yenilikçi teknolojiler üreten Stokke, çocuğunuzun ve sizin en yakın arkadaşı oluyor. Stokke ürünleri çocuğunuz ile büyürken yaşları ilerledikçe onlara uyum sağlamaya devam ediyor.

Stokke’nin ilk olarak 2014 yılında ürettiği Stokke Steps, aynı siz ve bebeğiniz gibi birbirini tamamlayan hepsi bir arada teknolojisiyle çocuğunuzun doğumundan itibaren ona hem güvenli hem de özgürce hareket edebilme imkanı sağlıyor. Stokke Steps, yumuşak minderli ana kucağından başlayarak fonksiyonel mama sandalyesi ve çok yönlü sandalyeye kadar dönüşerek çocukların büyüme süresi boyunca kullanılabilecek, geniş, ergonomik ve yüksek kalite bir oturma tasarımı sunuyor.

Bebeğiniz İçin Hepsi Bir Arada Oturma Sistemi

Stokke Steps’in çocuğunuzun her dönemine uyum sağlayan tasarımı ile aile masasının etrafında paylaşılan paha biçilmez anılara eşlik ediyor. Her gün siz ve çocuğunuz masada yan yana oturabilir ve özel anları birlikte yaşayabilirsiniz.

Dönüşebilen çocuk sandalyesi Stokke Steps, üstün tasarım kalitesi ve çığır açan tasarımı ile bu yıl 3.kez dünya çapındaki en büyük ve bilinen ürün yarışması RedDot Award: Product Design ‘da “Best of the Best” ödülünün de sahibi oldu. Çocuğunuzun doğumundan itibaren 10 yıl boyunca onunla birlikte büyüyen bu benzersiz oturma sistemi, zamansızlığı ve estetik tasarımı ile dikkatleri üzerine çekti.

Bebeğiniz İçin Hepsi Bir Arada Oturma Sistemi

Stokke’nin tasarım direktörü Hilde Angel Foss, Stokke Steps’in başarısını; “Biz, ‘çocuğun en ihtiyacı olan şey’ vizyonu ile çalışıyoruz. İnanıyoruz ki, mükemmel tasarım, kullanıcı ile başlar, kullanıcı ile biter. Yeni bir ürün ancak birilerinin hayatında küçük ya da büyük bir gelişim yarattığında başarılı olur. Bize göre, mükemmel tasarım, çok çalışma ve sağlam tasarım aşamaları ile bir zanaattir. Tüm detaylara ve özelliklere analitik olarak yaklaşırken büyük resmi kaçırmadığınızdan da emin olmanız gerekir.” sözleriyle ifade ediyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir