Bayramda Modameyra’dan YeşilTopuklara Özel %25 İndirim!

Bayramda Modameyra’dan YeşilTopuklara Özel %25 İndirim!

Modameyra Özel Tasarım Tesettür Giyim

YeşilTopuklar olarak hayatınızı kolaylaştıran keşif ve önerilerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Bugün 2 Çanakkale’li girişimci öğretmen hanımın kurduğu ve şimdilerde 25’den fazla tasarımcının ürünlerinin satıldığı Modameyra.com‘u mercek altına aldık. 2014’ün Ocak ayında tesettür giyim alanında seçkin ürünleri müşterileriyle buluşturmak için kurulan online alışveriş sitesi Modameyra, herkesin alışık olduğu alışveriş deneyimini biraz değiştirmiş.

Modameyra Özel Tasarım Tesettür Giyim

Pınar Şems, Gamze Polat, Gönül Kolat, Minel Aşk, Kuaybe Gider gibi birbirinden farklı stile sahip 25’den fazla tasarımcının ve 100’den fazla markanın en yeni ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın albileceğiniz sitede, standart ürünlerden ziyade tasarımı, kumaşı ve detaylarıyla öne çıkan ürünleri bulabilirsiniz.

Sitenin müşteri hizmetleri tarafı ise çok etkin çalışmakta. Blog sayfalarında her ürün için merak edilen soruları cevaplaya ve ürün detaylarını paylaşan Modameyra, özel tasarım ürünleri özel bir titizlikle müşterisine sunuyor.

Modameyra Özel Tasarım Tesettür Giyim

Siparişleri İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlere 1 gün içersinde ulaştıran sitenin kargo hızıda çok başarılı. Kapıda ödeme, uygun koşullarda taksit ve alışveriş öncesi ve sonrası destek hizmetleriyle alternatiflerinden bir adım öne çıkıyor.

Modameyra Özel Tasarım Tesettür Giyim

YeşilTopuklar ziyaretçilerine %25 indirim

Üstelik YeşilTopuklar.com ziyaretçileri Modameyra’nın sunduğu bu alışveriş deneyiminden %25 indirimli yararlanabiliyor. Tüm alışverişlerinizde Temmuz sonuna kadar geçerli yesiltopuklar25 kupon koduyla anında %25 indirim kazanabilirsiniz.

Alışverişe hemen başlamak için www.modameyra.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *