Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Bayramda Daha Stil Görünmek İçin Tüyolar

Bayramda Daha Stil Görünmek İçin Tüyolar

Bayramda Nasıl Giyinilir

Mübarek Kurban Bayramına sayılı günler kaldı. Manevi havası ile Kurban Bayramı tüm müslüman alemi için önemli günlerin başında. Bizler de hem kendimiz hem ailemiz için böyle bir günde özenli giyinmeliyiz. Bugün kadınlar için bayram şıklıklarına özel, ufak dokunuşlarla stil ipuçlarımızı paylaşacağız. Muhakkak bayram için seçtiğiniz bir kombin vardır. Peki bu kombine bir de bizim gözümüzle bakmaya ne dersiniz?

Bayrama Özel Stil İpuçları

Nasıl bir bayram kombini seçtiniz?

Bayram şıklığı önemli. Bu yüzden seçtiğiniz kombininizin her datayı daha da önemli. Öncelikle kıyafetleriniz muhakkak bedeninizle uyumlu olmalı. Ne size çok dar gelen, ne de iki beden büyük olan bir kombini düşünmeyin. Renk dengesi de kombin parçaları kadar önem arz ediyor. Sonbahar mevsiminde olduğumuz için renkler konusunda açık tonlar olabileceği gibi, koyu tonları da tercih edebilirsiniz.

Desen ve renk dengesine dikkat

Şıklık ve trendy bir görünüş kombininizdeki kıyafetlerin en pahalı markalardan olması ile değil, doğru renk ve desen dengesinin sağlanması ile olacaktır. Eğer tek renk hakimiyetinde bir kombin düşündüyseniz muhakkak desenli bir şal ya da ipek eşarpla kombininizi hareketlendirin. Desenli bir etek, desenli bir gömlek ve desenli bir eşarp ise asla bir araya getirmemeniz gereken üçlü.

Bayrama Özel Stil Önerileri

Aksesuarlara bir şans tanıyın

Birçok kadın aksesuarları çok sevmesine rağmen, hep mesafeli durmakta. Gelin bu mesafeyi bayramda kaldıralım. Şık bir elbise ya da gömlek tercihinize muhakkak bir kolye ekleyin. Emin olun kombininizin şıklık derececesi, kolye ile anında yükselecek. Kolyenize zarif bir saat ve yüzük de eşlik edebilir. Elbisenize ışıltılı bir kemeri bile düşünebilirsiniz. Unutmayın aksesuarlar kombinlerin en önemli yardımcı parçaları.

Özenli hazırlık

Bayramlar bizim için çok önemli. Bu sebeple bayram hazırlıklarınızı kendiniz ve aileniz için asla son güne bırakmayın. Yeni bir kıyafet yerine, evde var olan kıyafetlerinizi tercih edecekseniz, muhakkak yıkayın ve ütüleyin. Bununla birlikte eşarplarınızda da aynı özeni gösterin. Ayakkabılarınızı boyayarak, ışıltılı bir görünüme kavuşturun. Bayramlar özeldir, özenlik hazırlık gerektirir.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *