Bayrama Özel Tesettür Giyim Kombini

Bayrama Özel Tesettür Giyim Kombini

Bayrama Özel Tesettür Giyim Kombini

Bayrama sayılı günler kaldı. Şimdiden bayram kombinleri de düşünülmeye başlandı. YeşilTopuklar ekibi olarak bayrama özel şık kombinleri sizlerle paylaşacağız. Sezon trendlerini ve renklerini paylaşarak hazırladığımız kombin yazılarımızı takip ederek, en şık kombinleri sizler de yapabilirsiniz. Yeni sezonda tüm markaların trend modellerini sizler için en uygun parçalarla kombinliyoruz.

Bugünkü kombinimizde Kayra’nın 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonundan kahverengi şık bir eteğini tercih ediyoruz. Etek, modern formlarda stilize edilerek şık bir görünüm sağlamakta. Eteğimizin üstüne Mango’nun kahve ve bej tonlarının harmanlanarak desenlendiği zarif bir bluzunu seçiyoruz. Mango’nun yeni sezon buluzunu bayrama özel kombinleyebileceğiniz gibi, özel gün ve gecelerde de doğru parçalarla birleştirebilirsiniz.

Bluzumuzun içine bizler ekru bir gömlek tercih ettik. Gömleğe alternatif olarak ekru ya da krem tonlarında basic balıkçı trikoları da kullanabilirsiniz. Sezonun trendlerinden olan Maria Cornejo’nun oversize ve bol kesim kahverengi zarif bir mantosunu dış giyim olarak giyilebilinir. Oversize mantoya farklı bir alternatif olarak, sade klasik kahve tonlarında bir mantoyu da tercih edebilirsiniz. Maria Cornejo’nun şık kabanını lagarconne.com online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

Aker’in paralel çizgilerle modernize edilmiş yeni sezon bordo ipek eşarbını, Zara’nın açık kahve tonlarındaki çantasını da kombinimiz için tercih ettik. Kahve süet uzun çizmeler seçimimiz ise Kayra’nın bu şık etek modeli için giyilebilecek en uygun model. Aksesuarlarınız kombinimizin ana renk tonlarında olacağı gibi bordo renginde de tercih edebiliriz.

Tüm tesettür giyim kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir