Bayrama Özel 4 Ayrı Renkte Kombin

Bayrama Özel 4 Ayrı Renkte Kombin

Hepimizin dört gözle beklediği bayram geliyor. Kardeşlik, sevinç, birlik ve beraberliğin daha yoğun yaşandığı bayramın, o güzel atmosferine uygun şık kombinler hazırladık. Dört ayrı renk seçeneği sunduğumuz kombinlerimizden bakalım hangisini beğeneceksiniz?

Bayrama Özel Siyah Renkle Kombin

Etek: Calvin Klein, Eşarp: Pierre Cardin, Kaban: McQ

Siyahın Beyazla Buluşması

Bayram kombininizde çok kararsız kaldıysanız, siyahın beyazla buluştuğu şık bir kombin hazırlayabilirsiniz. Baştan ayağa siyah ve beyaz olabileceğiniz gibi, kontrast canlı bir rengi de bu kombinde değerlendirebilirsiniz. Biz siyah ve beyazın birlikteliğini sonbaharın rengi olan turuncu ile hareketlendirmek istedik.

Bayrama Özel Bordo Renkle Kombin

Etek: Kayra, Eşarp: Pierre Cardin, Çanta: Fendi

Zarafetin Simgesi Bordo

Bordo, son iki sezondur renkler arasında trend olmaya devam ediyor. Özellikle soğuk günlerin aranılan rengi olan bordoyu, ikinci kombinimiz için düşündük. Bordoya en çok yakışan renk uçuk pembe. Bu yüzden bu rengi gömleğimizde tercih ediyoruz. Bordonun baskın tonunu koyu mint çanta ile kırıyoruz. Bu sayede renk ahenginde enerjiye de yansıtmış oluyoruz.

Bayrama Özel Ekru Renkle Kombin

Etek: Charlie, Eşarp: Aker, Hırka: River İsland

Ekrular Yaz Kış Vazgeçilmez

Beyaz renk, yazla özdeşleşti. Ama ekrunun bir mevsimi yok. Her mevsim kullanılabilecek olan bu ton, bayram kombinlerinizde neden olmasın? Ekru kalın pileli ışıltılı eteğimiz bayram gününe yakışır şıklıkta. Bu rengin zarafetini siyahın tonlamaları ile daha etkin hale getiriyoruz. Siz de ekru kombinlerinizde siyahı muhakkak düşünmelisiniz.

Bayrama Özel Mavi Renkle Kombin

Etek: Alberta Ferretti, Kaban: Cedric, Ayakkabı: Saint Laurent

Mavi, Hep Mavi

Kadınlara en çok pembe yakıştırılsa da, mavinin yeri ve önemi bir başka… Açıkçası biz mavinin enerjisine bayılıyoruz. Özellikle baskın tonlardaki saks mavisinin albenisi bir başka güzel. Kombinimizde saks mavisini uçuk yeşille birleştirmek istedik. Mavinin enerjisi bayram gününe yakışır şıklıkta. Siz de bu rengi bayrama özel kombininizde düşünebilirsiniz.

Yorumlar

“Bayrama Özel 4 Ayrı Renkte Kombin” için 3 cevap

  1. hazel dedi ki:

    acaba ekrulu kombin ne kadar fiyatı

  2. Aysenur ozkok dedi ki:

    Kombinlerinizi ilgi ve begeniyle takip ediyorum. Ancak son kombindeki kabanin altina boylesi genis bir etek hos durur mu emin olamadim. Bu sekilde kullandiginiz farkli ornekler de mevcut, ancak ben yarim ve dar bir ceketi klos etek kombinlerinde cok hos bulmuyorum. Krem kombine de bayildim ellerinize saglik.

  3. gul dedi ki:

    Neden kombinde verilen bütün ürünlerin markası yazılmıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir