Bayram Ziyaretlerine Giderken Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Bayram Ziyaretlerine Giderken Alınabilecek En Güzel Hediyeler

Beymen Chocolate

Özel günlerde hediye alışverişlerinin vazgeçilmez adresi Beymen, birbirinden lezzetli Beymen Chocolate çeşitleri ve yaz mevsimine özgü tatlarla güncellenen Beymen Kolonya ve Lokum Setleri ile bayrama lezzet katıyor.

Beymen Chocolate

Çikolatalı limon portakal stick’ten bitter çikolatalı portakal dilimlerine, spesiyal dolgulu çikolatalardan madlen çeşitlerine ve hurmalı çikolata setlerine yoğun ve özgün lezzetlerle güncellenen Beymen Chocolate’ın farklı gramaj alternatiflerindeki lezzetleri ile sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Beymen Kolonya ve Lokum Setleri

Beymen Kolonya ve Lokum Setleri

Bayramların geleneksel ikramı kolonya ve lokuma modern bir yorum katan Beymen Kolonya & Lokum Setleri, yepyeni aroma ve notalarla güncellendi. Büyüleyici kokularıyla yazın müjdeleyen Portakal Çiçeği ve Limon Çiçeği aromalı Beymen Kolonya ve Şekerlemeleri setleri, Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma, bolluk ve bereketin simgesi nar alternatiflerindeki Beymen Kolonya ve Lokum setleri şık sunumlarıyla bayram ziyaretlerinizin gözdesi olacak.

Beymen Türk Kahvesi ve Lokum Seti

Beymen Türk Kahvesi ve Lokum Seti

Kırk yıllık hatırı olan Türk Kahvesi ve bu lezzetli geleneğin tamamlayıcısı damla sakızlı lokumdan oluşan Beymen Türk Kahvesi ve Lokum Seti bu bayram da ikramlarınızı zenginleştirirken, dostluklarınızı pekiştiriyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir