Yeşiltopuklar Online Alışveriş

En Güzelinden Bayram Tadında Bosna Hersek Turu

En Güzelinden Bayram Tadında Bosna Hersek Turu

Bosna Hersek Turu ve İslami Tur Acentaları

Kemerlerinizi bağlayın; vizesiz yurt dışına uçma vakti!

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı fırsat bilerek ailenizi baharla buluşturacak Bosna Hersek Turu ile bayram tadında bir seyahat sizi bekliyor.

Saraybosna‘da baş döndüren şehir gezisi ile başlayıp 16. yüzyılda kurulmuş bulunan meşhur Osmanlı çarşısı Baş Çarşı’da devam eden bir gün için Bosna Hersek Turu en iyi alternatif. Müze girişlerinin ücretsiz olduğu Bosna Hersek Turu tarih dolu gezide koştururken size zaman kazandıracak. Osmanlı döneminden beri eğitimine ara vermeden devam eden Kurşunlu Medresesi, Kanuni Sultan Süleyman’ın halasının oğlu Gazi Hüsrev Bey’in Camisi bir diğer rotalar arasında yer alıyor. Tam pansiyonlu otellerde konaklamanın konforuyla taçlanan tur, şehrin simge yapısı Mostar Köprüsü, Türk izlerini taşıyan tarihi Türk köyü Poçiteli, Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiş restorasyonu Türkiye tarafından yapılan meşhur Konjic (Konyitz) köprüsü gezileri ve Vezirler şehri olarak bilinen Travnik, 300 yıllık İbrahim Paşa Medresesi, Fatih Sultan Mehmet’in su içtiği (Göksu) Plava Voda ile devam edecek.

Bosna Hersek Turu ve İslami Tur Acentaları

3 Günde Bosna Turu

Eski dilde iyi insanların bölgesi anlamına gelen “Horion Bosona”dan adını alan Bosna Hersek‘de dolu dolu 3 gün geçirmek için nokta atışları yapmak şart. Bosna Hersek’teki tarihi yerlerin, müzelerin, köylerin ve eserlerin hepsini görmek muhtemelen bir ayınızı bu şehirde geçirmeniz gerekir. İşte bu yüzden 3 günlük dolu dolu ve nokta atışıyla hazırlanan 18 Mayıs 2017 tarihi hareketli 3 günlük Bosna Hersek Turu’na yılların tecrübesi ile hareket eden Elçi Tur farklıyla keşfedin.

Bosna Hersek Turu ve İslami Tur Acentaları

Balkanlardaki kültürel şehirlerin en önemlilerinden biri olan Bosna Hersek‘e kaç kere gitmiş olursanız olun Mostar Köprüsü’ne ve Türk köyü Poçiteli’ye her gittiğinizde yeniden büyülenirsiniz. Aynısı Travnik, Blagaj, Kurşunlu Medresesi için de geçerli. Bišće ovasının kenarında bulunan ve kent yapısı rahatlıkla Bosna-Hersek’in diğer yapılarından kolaylıkla ayırt edilebilen, Bosna-Hersek’in en değerli kentsel ve kırsal alanı olan, 1520’li senelerde inşa edilen Blagaj Tekkesi’ne ise bayılıyoruz.

Bosna Hersek Turu ve İslami Tur Acentaları

Bosna Hersek Turu’nun Öne Çıkan Özellikleri

Yesiltopuklar.com seyahat editörleri olarak değerlerinize uygun ve mükemmeliyetçi tur acentası Elçi Tur‘un çatısı altında Bosna Hersek Turu‘nun öne çıkan özelliklerini mercek altına aldık.

  • Bosna Hersek Turu vizesiz,
  • 18 Mayıs 2017 tarihi hareketli ve 3 gece 4 gün,
  • Tam pansiyon konaklama şekline sahip,
  • Gezi rotasın Poçitel, Blagaj, Saraybosna, Mostar, Travnik’tir ve
  • Tüm müze girişleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bosna Hersek Turu ve İslami Tur Acentaları

1 Yorum Bulunuyor

  • aysun arslan
    2017-05-12 | Permalink |

    Fiyat nedr acaba

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *